reklama
Tipy a pozvánky
U Dlasků bude masopust i výtvarné dílny s výrobou masek
15. 2. 2019 V sobotu 23. února se v areálu Dlaskova statku v Dolánkách u Turnova uskuteční první program roku 2019 – Masopust. Můžete tak spolu s turnovskými muzejníky, folklórním souborem Horačky, hudebníky z kapely Mackie Messer Šraml Band a dalšími hosty prožít tradiční lidový...
Harcovský masopust sází na vepřové hody i domácí koláče
15. 2. 2019 Harcovský masopust je již několik let oblíbenou akcí a získal si své stálé příznivce. Letošní ročník, který připadá na sobotu 23. února, proto opět sází na vepřové hody, pravé harcovské domácí koláče s koblihami, průvod masek, bohatý program pro děti i dospělé a hudební doprovod. Akce začne ve 13.00 masopustním průvodem podél Harcovského potoka.
Na Valentýna hokejisty na ledě vystřídají zamilované páry
14. 2. 2019 V Home Credit Areně se neustále něco děje. Tentokrát Bílé Tygry na ledu vystřídají zamilované páry, dorazíte také? Valentýnské veřejné bruslení se už pomalu ale jistě stává každoroční tradicí. I letos si můžete na Valentýna od 17:30 zabruslit přímo na ploše Home Credit Areny. Užijte si skvělou atmosféru doplněnou o bar na ledě a valentýnskou soutěž.
Do nadstavbové části extraligy s novinkami v nákupu vstupenek
13. 2. 2019 V základní části hokejové extraligy zbývá odehrát ještě deset kol, nadstavbová část extraligy však začne již zhruba za měsíc. V této souvislosti přinášíme důležité informace především pro majitele klasických a klubových permanentních vstupenek o novinkách v letošním systému prodeje na případné play-off.
Liberečtí senioři chtějí společně přeplavat kanál La Manche
12. 2. 2019 Komunitní středisko Kontakt Liberec ve spolupráci s Nadací Charty 77 a projektem SenSen uspořádá pro seniory možnost společně symbolicky přeplavat kanál La Manche. Jedná se o jeho pomyslné přeplavání, které se uskuteční ve středu 20. února 2019 v prostorách libereckého bazénu od 10 do 15 hodin. Přihlásit se může každý, kdo chce zlepšit svoji kondici a pomoci plaváním podpořit své fyzické zdraví.
Meteor 55 zasáhne science centrum, soutěží se o trilobita
12. 2. 2019 Zpráva nejen pro fanoušky populárně vědeckého pořadu Meteor: Liberecká iQLANDIA ve spolupráci s Českým rozhlasem Dvojka, kde pravidelný magazín běží již padesát pět let, se rozhodla uspořádat originální výstavu fotografií pod názvem Meteor 55. Vernisáž fotek, na nichž je zachycena v netradičních situacích práce vědců, kteří na pořadu spolupracují, se uskuteční v pátek 15. února v 16 hodin v science centru.
Sport Park Liberec již spustil registrace na Hravé prázdniny
11. 2. 2019 FOTOGALERIE UVNITŘ: Přihlaste své děti na příměstský tábor plný sportu a zábavy, který bude probíhat po celé léto ve Sport Parku ve spolupráci s projektem Sazka Olympijský víceboj. Provozovatel letos pořádá už 5. ročník úspěšného příměstského tábora pro děti od 6 do 15 let zaměřeného na sportovní aktivity. Děti si vyzkouší škálu dvaceti sportů, kde otestují své dovednosti.
V iQLANDII odhalíte Tajemství prvků a naprogramujete Ozoboty
7. 2. 2019 Liberecká iQLANDIA připravila na únor a březen pořádně výbušný program. „V roce 2019 slaví periodická tabulka 150. výročí, proto jsme rozhodli připravit pro návštěvníky speciální workshop „Tajemství prvků“, během něhož si pořádně zaexperimentují. Například se pokusí vrátit neposedné stříbro do svých komnat, rozluštit tajný vzkaz či pomocí detektoru proměřit radioaktivitu americia, aby zjistili, jaký materiál lidi ochrání před jeho...
Nový Bor opět chystá masopust v duchu brazilského karnevalu
3. 2. 2019 Brazilské rytmy již potřinácté rozproudí Nový Bor. Od 8. do 9. února se můžeme těšit na bubeníky Miloše Vacíka Tam Tam Batucadu spolu s brazilskými tanečnicemi, na fotografické výstavy, film, pestrobarevné kostýmy, temperamentní rytmy, masopustní dobroty a speciality brazilské kuchyně.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
Nebezpečný živočich opustil své stádo. Co by mně či kohokoli jiného...
dobře, třikrát ex!
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
únor
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).