reklama
Tipy a pozvánky
Obě nové jizerskohorské stezky si už vyzkoušely tisíce dětí
28. 5. 2017 Již druhou sezonu se otevřou dvě dětské stezky v Bedřichově. Přilákat do Jizerských hor nové návštěvníky a nabídnout těm stávajícím další možnosti, jak v Jizerkách strávit volný čas. To je důvod, proč v Bedřichově vznikly dvě nové stezky pro děti....
Sedmihorské léto má program pro každého a na celé prázdniny
28. 5. 2017 Hudební a divadelní Sedmihorské léto 2017 startuje 30. června. Do začátku osmého ročníku hudebního a divadelního Sedmihorského léta tak zbývá už jen pár týdnů. Co letos organizátoři tohoto kulturního celoletního pásma akcí připravili pro diváky a příznivce dobré kultury?
Dvoudenní festival řemesel, hudby a divadla v Turnově
25. 5. 2017 Desítky řemeslníků z celé České republiky, staročeské dobroty, hudba i divadlo. Staročeské řemeslnické trhy v Turnově pokračují o víkendu 27. a 28. května svým XXIII. ročníkem. Během dvoudenního festivalu se Liberecký kraj navíc rozroste o další dva Mistry tradiční rukodělné výroby.
Do arény opět na galavečer bojovníků Night of Warriors
24. 5. 2017 Liberecká Home Credit Arena bude poprvé hostit evropský šampionát World Kickbox and Karate Union v kickboxu, karate a MMA. Na mezinárodní akci, která proběhne v termínu od 26. do 27. května 2017, se představí i reprezentace ze starého kontinentu.
Konec května ve znamení Dne dětí i příjezdu císařpána
23. 5. 2017 Kasteláni libereckých hradů a zámků se na poslední květnový víkend postarali o skutečně pestrý program. Kromě klasických prohlídek bude na Bezdězu v sobotu večer nasvícena kaple svíčkami a připraven je i tanec s ohni, dominanta Českého ráje, hrad Trosky, zase obsadí dobové kapely a celý víkend zde budou znít středověké písně. Na Sychrově bude v sobotu i v neděli pohádkový park doplněný soutěží v pojídání koláčů, v zámecké kapli se...
ZUŠ Open nabídne umění i v ulicích Libereckého kraje
21. 5. 2017 Již za čtrnáct dní, a to v úterý 30. května, se uskuteční ve 280 městech a obcích první ročník celostátního happeningu základních uměleckých škol ZUŠ Open na podporu tvůrčího uměleckého vzdělávání dětí. Žánrově pestrý program pro širokou veřejnost připravilo 355 základních uměleckých škol – společné koncerty škol pod širým nebem, vystoupení dětí s profesionálními umělci či ve spolupráci se zavedenými festivaly i zkušenými...
Benefiční koncert Ostrova života se letos koná už posedmé
19. 5. 2017 Začátkem letošního roku oslavil zapsaný spolek Hrádek nad Nisou – Ostrov života 5 let své činnosti. Za tu dobu pomohl mnoha potřebným lidem a to díky prostředkům, které získává od dobrovolných dárců. Stěžejní akcí je každoroční Benefiční koncert. Letos Ostrov života zve na Hasičskou louku v Hrádku nad Nisou už po sedmé.
Anna Hulačová představuje tradici v moderním sochařství
17. 5. 2017 Se jménem Anny Hulačové se v posledních dvou letech setkáváme velmi často. Tato mladá sochařka září na aktuálním uměleckém nebi doslova jako supernova. Vyhrává jednu soutěž za druhou, je nominovaná na nejrůznější ocenění v Čechách i zahraničí a tam také pronikla do galerijního výstavního života, což je v případě takového Berlína ohromný úspěch, který by ji mohl závidět kdejaký renomovaný český umělec. Díky spolupráci liberecké galerie se...
Kreyson v mezinárodním složení zamíří na Benátskou!
17. 5. 2017 Jeden z nejúspěšnějších českých zpěváků devadesátých let Láďa Křížek, který má na svém kontě přes půl milionu prodaných alb u nás i ve světě, se vrací se svým nejúspěšnějším projektem Kreyson. Obnovená kapela, která začne vystupovat pod názvem Kreyson MMXVII., upoutá už svým hvězdným mezinárodním složením v čele s americkým bubeníkem Mikem Terranou (Rage, Tarja Turunen…) a kytaristou Rolandem Grapowem (Masterplan, ex-Helloween).
novější článkystarší články
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
květen
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).