reklama
Styl
Holky z Hrsti doporučují: Udělejte si k Valentýnu pořádnou prdel!
14. 2. 2019 Body casting (lifecasting), odlévání lidského těla nebo jeho částí, není nic nového pod sluncem. Nic nového vlastně není ani výroba mís na ovoce z otisku pozadí. První workshop, jak na tento netradiční vánoční dárek pro zamilované, pořádala liberecká HRST již vloni...
Radovan Klas utíká od komerce zpátky do života
11. 2. 2019 Povolání grafika a designera patří mezi ta prestižnější a na uvolnění jednoho místa většinou čeká zástup dalších zájemců. Přesto se Radovan Klas rozhodl opustit zaměstnání a jít dál svojí cestou. Jeho výstava Zpátky do života na smržovském zámečku je oslavou této volby.
Exkurze do zákulisí rekonstrukce Severočeského muzea v Liberci
18. 1. 2019 OBSAHUJE 360° FOTOGRAFIE Muzeum má s divadlem společné přinejmenším dvě věci, scénu a jedním ze smyslů jeho existence je divák. Když o scénu přijde divadlo, herci si práci hledají jinde. Co ale dělají muzejníci, když prochází rekonstrukcí muzeum? Mají práce jak na kostele!
Večer s kuřáky dýmky, spiklenci tabákové slasti
15. 1. 2019 Projíždím večerním Harcovem, okna domů oživují svým mrtvolným svitem jen obrazovky telestěn. Domácké teplo vyzařuje do krajiny přikryté sněhovou peřinou pouze hájovna. Uvnitř právě probíhá setkání přátel kouření dýmky, kteří se zde měsíc co měsíc scházejí. Dnes jsem byl pozván i já.
Jak Made in Jablonec 2019 neskončila v závějích
11. 1. 2019 AKTUALIZOVÁNO, PŘIDÁNA DVĚ VIDEA. Je 10. leden 2019, v liště zpravodajství ČT rotují slova Jablonec n.N. a SNĚHOVÁ KALAMITA. Díky tomu na mobilech organizátorů přehlídky od rána rotuje stereotypní SMS dialog. Otázka: NEZRUSITE TO? Odpověď: NE. Otázka: DOJEDEME K VAM? odpověď: ANO. V Praze holt nevědí, že čím víc je v Jablonci sněhu, tím lépe to funguje!
28. 12. 2018 Různé otužilecké srazy, ať již vánoční nebo novoroční, patří ke koloritu svátků i v našem kraji. Některé se chlubí desítkami účastníků a stovkami diváků, jiné si na publicitu nepotrpí. Memoriál Jáchyma z Hradce patří k těm druhým.
Lázně nabízejí pořádný nářez (nejen) polské invence a subjektivní fyziku R. Loskota
25. 12. 2018 Máte žaludek přeslazený cukrovím a mozek cukrkandlem televizním? Nehodláte se nechat semlít mezivánočním slevovým šílenstvím? Dvě nové výstavy v libereckých Lázních jsou detoxikačním programem, který hledáte! Jsou inteligentní, zábavné, nabízejí víc úhlů pohledu a hlavně jsou opravdu povedené a v neposlední řadě srozumitelné běžnému smrtelníkovi.
V Liberci se rodí barokní zahrada, první krok, oprava morového sloupu, je splněný
19. 12. 2018 Areál libereckého kostela Nalezení sv. Kříže byl léta nepřístupný a farnost měla peníze jen na nejnutnější údržbu. Teď se blýská na lepší časy, město se dohodlo s církví, že park s cenným sousoším od M. B. Brauna, křížovou cestou a Božím hrobem zrekonstruuje, aby mohl být otevřen.
16. 12. 2018 Málokterá škola nabízí svým svěřencům smysluplné využití volného času v takovém rozsahu jako SOŠ Liberec a není to jen tím, že řada žáků bydlí na školním internátě. Plody mimoškolní činnosti se děti chlubí na několika akcích do roka. K nejprestižnějším tradičně patří vánoční besídka, do jejíž atmosféry vás vtáhne naše úvodní video.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Prokázaná fakta.... Dříve sloužila silnice pro min. 700 lidí ( 700...
No někdo, kdo se pod svůj výtvor boji podepsat jménem..divíte se :)?
jestli je tady někdo ko..t, pak to není novinář nýbrž ten druhý.
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
únor
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).