Svátek má: Den boje studentů za svobodu a demokracii - 1989, Mahulena
Sport
Dominik Lakatoš odchází na hostování do Zlína!
14. 11. 2018 Liberecký odchovanec Dominik Lakatoš poprvé oblékne dres jiného extraligového klubu, než je ten liberecký. Jednadvacetiletý útočník míří na hostování do týmu PSG Berani Zlín, kde by měl setrvat do konce aktuálního extraligového ročníku. Dominik Lakatoš patřil...
Tygři čtyřmi góly v poslední třetině zvrátili stav utkání se Zlínem a berou tři body!
14. 11. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Liberečtí hokejisté po nepovedené druhé třetině prohrávali s Berany 1:3, v závěrečném dějství ovšem během necelých tří minut otočili skóre a svůj náskok si zkušeně pohlídali až do závěrečné sirény.
Liberecké volejbalistky vyřadily v evropské premiéře Salcburk
14. 11. 2018 Volejbalistky Dukly Liberec zvládly premiéru na evropské scéně a v úvodním kole Vyzývacího poháru vyřadily Salcburk. Po pětisetové prohře v Rakousku zvítězily svěřenkyně trenéra Libora Gálíka v domácí odvetě 3:0 a mohou se těšit na dvojzápas s ruským Protonem Saratov. Salcburk vedl v závěru první i třetí sady, ale koncovky nezvládl. Liberecká univerzálka Nikol Pištěláková si připsala 17 bodů, rakouskému týmu nepomohly k úspěchu ani mnohem...
Extraliga je zpět! Tygři přivítají ve středu doma Zlín
13. 11. 2018 Reprezentační přestávka je u konce a extraliga pokračuje. V rámci 18. kola Tygři přivítají Zlín, se kterým mají v poslední době velmi dobrou bilanci. Připíší si Šelmy proti Beranům další výhru? To se dozvíme už ve středu, úvodní buly je naplánováno na 17:20 hodin.
Zlatá Tygří Trefa je po pauze zpět. Půjde o více než 40 tisíc!
13. 11. 2018 Před reprezentační pauzou jackpot Zlaté Tygří Trefy nepadl, částka v banku tak významně vystoupala. Během středečního duelu se Zlínem znovu půjde o pořádný balík. Ve hře bude už přes 40 tisíc korun! Zlatá Tygří Trefa je soutěž, která pořádně prověří hokejové dovednosti tygřích fanoušků.
Rallyeovou kategorii na Setkání mistrů ovládl Mareš
12. 11. 2018 Šest vítězů mělo letošní exhibiční Setkání automobilových mistrů na autodromu v Sosnové u České Lípy. Na rozdíl od předchozích ročníků odpadlo takzvané superfinále, které určovalo toho nejlepšího. Nejsilněji obsazenou kategorií byla tradičně rallye, ve které startovalo deset vozů specifikace R5 a jeden speciál WRC.
Doležal dvěma góly zařídil Jablonci výhru nad Bohemians
12. 11. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Fotbalisté Jablonce v 15. kole první ligy doma udolali Bohemians Praha 1905 2:1 a z posledních sedmi ligových duelů tak ztratili jen dva body. V tabulce se dostali už na čtvrté místo před Zlín, který ale má večerní zápas na Slavii k dobru. Jablonec vedl po penaltě Michala Trávníka, do poločasu sice srovnal Martin Hašek, ale Martin Doležal dvěma góly po změně stran rozhodl. Bohemians prohráli potřetí za sebou.
Slovan zvítězil v Uherském Hradišti nad Slováckem 1:0
12. 11. 2018 Slovan bojoval o další ligové body v Uherském Hradišti. Slovácko se před utkáním nacházelo na 14. místě tabulky. Pro Petra Vlachovského to byl zároveň poslední zápas ve funkci hlavního trenéra Slovácka. Viděli jsme utkání s minimem šancí. Penaltový fantom Filip Nguyen vychytal další pokutový kop a hlavně díky němu a premiérovému gólu Aleše Nešického v lize si Slovan veze ze Slovácka všechny tři body.