Sport
EL zakončí Jablonec na hřišti lídra skupiny Dynama Kyjev
12. 12. 2018 Náš tým se ve čtvrtek rozloučí se svou premiérovou účastí v základní skupině Evropské ligy. Stane se tak na hřišti vítěze naší skupiny – ukrajinského Dynama Kyjev. Základní skupiny Evropské ligy končí šestými vzájemnými zápasy, po kterých bude definitivně jisto...
Radan Lenc doplněn na českou soupisku pro Channel One Cup
12. 12. 2018 V původní nominaci byl sice náhradníkem, přesto nakonec útočník Radan Lenc zamíří s českou hokejovou reprezentací na turnaj Channel One Cup. Chybět tak nebude ani na druhém letošním podniku Euro Hockey Tour.
Opava využila přesilovku a v lize poprvé vyhrála v Liberci
11. 12. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Fotbalisté Opavy překvapivě vyhráli v dohrávce 18. kola první ligy v Liberci 2:1. Nováčka poslal na severu Čech do vedení v šesté minutě Jakub Janetzký, hned za devět minut sice srovnal Roman Potočný, ale v 80. minutě byl vyloučen domácí Petr Ševčík a přesilovku za čtyři minuty využil Dominik Simerský.
Kubista je po operaci nosu a Jablonci už na podzim nepomůže
11. 12. 2018 Jablonecký záložník Vojtěch Kubista postoupil operaci nosu a v závěru podzimu už svému týmu nepomůže. Pětadvacetiletý fotbalista bude Severočechům chybět ve čtvrtečním utkání Evropské ligy na hřišti Dynama Kyjev a příští pondělí v domácím ligovém zápase proti Slavii.
Nevím, zda můj gól rozhodl utkání, ale dodal nám klid, říká Birner
10. 12. 2018 Poslední zápas před pauzou proti pražskému soupeři a před plnou Home Credit Arenou dopadl pro Severočechy výborně. Zvítězili 4:1 a Spartu udrželi na uzdě celé utkání. Do vedení o dva góly poslal svůj tým Michal Birner za pomoci zkušeného Marka Kvapila, jenž byl autorem úvodního gólu.
Liberec vyzve v extralize tým legend stolního tenisu
10. 12. 2018 Předvánoční pingpongová nadílka čeká na fanoušky stolního tenisu v Liberci. V pátek 14. prosince od 18 hodin nastoupí domácí SKST Liberec proti snad nejatraktivnějšímu sokovi v extralize KT Praha. Ikony českého pinčesu se to bude v hale jen hemžit. Liberecké mladíky Kalužného se Seibertem povede kapitán Radek Košťál, několikanásobný mistr ČR.
Liberec porazil Spartu 4:1, doma vyhrál poosmé za sebou
10. 12. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Hokejisté Liberce porazili ve 26. kole extraligy Spartu 4:1 a oplatili jí tak porážku z prvního vzájemného duelu v sezóně. Právě Pražané jsou posledním týmem, který dokázal pod Ještědem vyhrát. Od té doby si Bílí Tygři zapsali osm domácích výher v řadě a v tabulce jsou i nadále na druhém místě. Naopak Sparta po dvou venkovních výhrách prohrála a klesla na šestou pozici.
Kvapila bodová šňůra nesvazuje, už na ní ale trochu myslí
10. 12. 2018 Liberecký útočník Marek Kvapil byl důležitou postavou svého týmu při vítězství nad Spartou. Třiatřicetiletý rodák ze slovenské Ilavy pomohl Bílým Tygrům gólem a asistencí k výhře 4:1 a natáhl tak svou úctyhodnou sérii s alespoň jedním bodem na dvaadvacet utkání v řadě. Před ním už nyní zůstává pouze Jaroslav Bednář se třiadvaceti zápasy a také Vladimír Růžička, který bodoval dokonce ve třiceti zápasech za sebou.
Fotbalisté Liberce v ligové dohrávce přivítají nováčka Opavu
10. 12. 2018 Pondělní dohrávka sedmého Liberce se čtrnáctou Opavou uzavře program 18. kola první fotbalové ligy. Severočeši by rádi udrželi domácí neporazitelnost v soubojích se Slezany a odčinili minulou porážku 0:1 v Teplicích. Nováček z Opavy zkusí bodovat po dvou ligových prohrách za sebou a zbavit se pozice aktuálně nejhoršího venkovního týmu soutěže.