reklama
Sport
Jablonec chce v nové sezoně pozlobit elitní ligovou čtyřku
26. 7. 2017 Fotbalisté Jablonce chtějí v nadcházející sezoně stabilizovat výkony a vyhnout se výkyvům. To by jim mělo pomoci vylepšit osmé místo z minulého ligového ročníku a pozlobit čtveřici až pětici elitních týmů.
V prvním přípravném utkání narazí Bílí Tygři na Spartu
25. 7. 2017 Bílí Tygři vstoupili do dalšího týdne přípravy, který navíc v pátek zpestří první přípravné utkání. V 11 hodin se náš tým utká v repríze předloňského extraligového finále play-off s pražskou Spartou. Foto: www.hcbilitygri.cz Stejně jako minulý týden se v tuto chvíli Bílí Tygři připravují pod taktovkou asistenta Karla Mlejnka, hlavní kouč a sportovní manažer Filip Pešán si totiž plní reprezentační povinnosti s národním týmem do dvaceti...
Liberec cítí, že má slabší tým než na jaře a o pohárech nemluví
25. 7. 2017 Fotbalisté Liberce před vstupem do nové ligové sezony cítí, že mají o trochu slabší tým než v minulém ročníku. Severočechům se zatím nepovedlo zacelit mezery po odchodech opor, a proto nemluví o boji o pohárové příčky. Za základní cíl si dali vylepšit deváté místo z minulé sezony.
Holeš jde z Hradce Králové hostovat do Jablonce
25. 7. 2017 Fotbalisty Jablonce posílí pravý bek Tomáš Holeš, který přichází z Hradce Králové na roční hostování s opcí. Čtyřiadvacetiletý bývalý reprezentant do 21 let tak poprvé opouští svůj mateřský klub. K severočeskému týmu se připojí v úterý.
Pešánova 20 míří do Finska. Jak zvládne těžkou zkoušku?
24. 7. 2017 Minulý týden si trenér Filip Pešán odbyl úspěšnou premiéru na lavičce dvacítky. A Bílí Tygři se bez svého kouče budou muset obejít znovu. Dvacítku totiž čeká dvojutkání ve Finsku. Trenér a sportovní manažer Bílých Tygrů si v tomto ročníku na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat.
Tygři se chlubí druhou nejlepší extraligovou webovou redakcí
23. 7. 2017 Bílí Tygři slaví úspěchy nejen na ledě, ale také na poli komunikace s fanoušky. V rámci všech webů společnosti eSports.cz se Bílí Tygři umístili jako druhá nejlepší extraligová redakce. Bodovali navíc také v individuálních kategoriích.
Tygří farma pořádně omladila! Kdo bude na soupisce Benátek?
21. 7. 2017 S Bílými Tygry je dlouhodobě spjata také farma z Benátek nad Jizerou. V uzavřené WSM lize bude od nové sezony sázet na dravé mládí, vždyť věkový průměr čerstvě zveřejněné soupisky dosahuje pouhých 21 let.
Jaká čísla obléknou v nové sezoně posily Bílých Tygrů?
20. 7. 2017 Tradice i změna. V takovém duchu se nesou čísla, která budou oblékat posily Bílých Tygrů v nadcházející sezoně. Kteří z nich zůstanou u čísel, s nimiž nastupovali dříve, a po jakých číslech sáhli nováčci?
Filip Pešán první zkoušku u repre dvacítek zvládl na jedničku
19. 7. 2017 Kromě postů trenéra a sportovního manažera Bílých Tygrů působí letos nově Filip Pešán také u reprezentační dvacítky. A právě zde ho včera čekala první zkouška. Jeho tým vyzval Švýcary. S juniorským národním sice již Filip Pešán během června absolvoval soustředění, až v úterý ho čekala také zápasová premiéra na české střídačce.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Borec nakonec. Kouknul jsem na vysledky, samy kometaci a chomutov.
Velka gratulace. Je to borec. Snad zade sestavi uspesny tym. skoda ze Lasak...
Kometě jde o 12. titul v historii, aby dohnala Duklu Liberec. Takže to bude...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
červenec
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).