Sport
Liberec šanci dotáhnout Slavii nevyužil, pouze remizoval
26. 9. 2017 Fotbalisté Liberce v dohrávce 8. ligového kola doma jen remizovali se Slováckem 1:1. Severočechy poslal do vedení v 71. minutě Matěj Hybš svou první trefou v nejvyšší soutěži v dresu Slovanu, ale čtyři minuty před koncem zařídil dělbu bodů Tomáš Zajíc. Hosté hráli v...
Dlouhý: Kontakt žádný nebyl, hned jsem to jel rozhodčím říct
25. 9. 2017 V nedělním utkání s chomutovskými Piráty došlo k málo vídanému momentu. Rozhodčí sice nejprve po zákroku na Adama Dlouhého odpískali faul, sám liberecký útočník jim však jejich záměr rozmluvil. "K žádnému kontaktu nedošlo," hlásil mladý forvard.
Fotbalisté Liberce se mohou bodově dotáhnout na Slavii
25. 9. 2017 Dohrávka mezi fotbalisty Liberce a Slovácka dnes od 19:00 uzavře program 8. kola první ligy. Pokud domácí Slovan zvítězí, bodově se dotáhne na třetí místo tabulky, na kterém figuruje mistrovská Slavia Praha. Slovácko se zase pokusí ukončit sérii bez vstřeleného gólu, trvající už čtyři kola. Liberec doma získal jen čtyři z celkových 13 bodů, na druhou stranu ale na vlastním stadionu prohrál jediný z posledních 15 ligových zápasů.
Chomutov nadále boduje, vyhrál v Liberci 4:1 a je zpět v čele
25. 9. 2017 FOTOGALERIE UVNITŘ: Hokejisté Chomutova zvítězili v 7. kole extraligy na ledě Liberce 4:1. Piráti tak i v sedmém utkání sezony bodovali a vrátili se do čela tabulky před Třinec. Vicemistr naopak poprvé ztratil body doma pod Ještědem. Za stavu 1:1 rozhodly duel po polovině třetí třetiny dvě branky Pirátů v rozmezí 20 vteřin, kdy se trefili útočníci Ivan Huml a Roman Chlouba.
Bílí Tygři na Piráty nevyzráli a poprvé doma klopýtli
24. 9. 2017 OBSAHUJE FOTOGALERII: Rozjetým Pirátům byli Bílí Tygři více než vyrovnaným soupeřem, přesto se nakonec po nedělním duelu museli smířit s pořážkou. Vyrovnaný duel rozhodl Chomutov ve třetí třetině, v níž dvěma slepenými góly odskočil na 3:1 a nakonec po brance do prázdné klece zvítězil 4:1.
Do Liberce přijede tabulkový lídr z Chomutova! Udrží Tygři domácí neporazitelnost?
24. 9. 2017 Bílí Tygři se po utkání v Třinci vrací na liberecký led. Před vlasními fanoušky se budou chtít vrátit na vítěznou vlnu a přidat čtvrtou domácí výhru v řadě. Soupeřem jim ovšem budou Piráti Chomutov, kteří aktuálně drží první příčku tabulky. Souboj loňských semifinálových soupeřů tak slibuje skvělou podívanou!
Kateřina Smutná se přihlásila k obhajobě na Jizerské 50
24. 9. 2017 Nejlepší česká běžkyně na lyžích se pilně připravuje na novou sezonu, ve které bude mimo jiné usilovat o třetí vítězství na slavné Jizerské 50. Nově navíc trénuje v barvách týmu olympijského medailisty Lukáše Bauera. „Je to pro mě příjemná změna, už jsem s Lukášem byla týden v Jeseníkách a bylo to bezva,“ prozrazuje Kateřina Smutná.
Týden hokeje v Liberci! Aréna přivítala celorepublikovou akci
23. 9. 2017 Ve středu odpoledne se ve Svijanské aréně uskutečnila akce Týden hokeje, která se koná v rámci dlouhodobého projektu Pojď hrát hokej! Na stadion si našlo cestu spoustu malých dětí, mezi nimiž se našli jak úplní začátečníci, tak již pokročilejší bruslaři.
Zápas s Pardubicemi nabídne ruzlučku s Jánem Lašákem a autogramiádu
22. 9. 2017 Před utkáním s Pardubicemi, v neděli 1. října, se uskuteční speciální slavnostní ceremoniál, během kterého se Bílí Tygři oficiálně rozloučí s brankářskou oporou posledních sezón Jánem Lašákem. Zkušený a oblíbený slovenský gólman byl jedním z hlavních strůjců výrazných úspěchů Tygrů v uplynulých dvou sezónách. Bílé Tygry dovedl ke dvěma Prezidentským pohárům, k extraligovému stříbru a především k premiérovému republikovému...