reklama
Policie a hasiči
Bývalý přítel z Českolipska se stal její noční můrou
10. 2. 2019 Třiatřicetileté ženě z Nového Boru dělá peklo ze života její bývalý čtyřiadvacetiletý přítel, se kterým se po čtyřměsíční známosti rozešla. Tři měsíce spolu bydleli v pronajatém bytě, odkud ho pro jeho narůstající projevy agrese nedávno vykázala. Od té doby...
Hasiči likvidovali požár ve čtyřpodlažním domě v Č. Lípě
9. 2. 2019 AKTUALIZOVÁNO: Sedm cisteren, výšková technika i autobus hasičů vyjely dnes ráno k požáru ve čtyřpatrovém panelovém domě v ulici Antonína Sovy v České Lípě. Požár ve 3. nadzemním podlaží byl hasičům ohlášen na tísňovou linku 112 v 6:28 hodin. Oheň zasáhl velkou část bytu a zcela zničil vybavení ložnice a chodby. Hasiči v silně zakouřeném prostoru zasahovali v dýchací technice a uvnitř bytu nalezli jednu osobu, kterou neprodleně vyvedli z domu a...
Lupič s nožem ohrožoval dívku, prý zkoušel svůj filmový scénář
8. 2. 2019 V neděli odpoledne se vypravila 17letá dívka z Dobranova na floorballový zápas do České Lípy, kam cestovala autobusem. V liduprázdném Dobranově se na cestě k autobusové zastávce minula jen s jediným člověkem, kterému v tu chvíli vůbec nevěnovala pozornost, a právě tento kolemjdoucí ji o několik minut později přepadl. V té době za sebou uslyšela praskání sněhu, otočila se a uviděla před sebou v obličeji maskovaného muže s velkým kuchyňským nožem v...
Krajská pořádková jednotka cvičila v Home Credit aréně
8. 2. 2019 OBSAHUJE FOTOGALERII: Na dvě stovky policistů z Libereckého kraje, policistů z krajské pořádkové jednotky Libereckého kraje a také z krajské pořádkové jednotky Ústeckého kraje se ve středu v liberecké Home Credit aréně účastnily společného cvičení zaměřeného na eliminaci rizik diváckého násilí při kulturních a sportovních akcích.
Požár ve výrobně dřevěných briket hasiči zlikvidovali včas
7. 2. 2019 Čtyři jednotky hasičů byly ve středu po třetí hodině odpolední povolány k požáru v průmyslovém objektu v Turnově, v městské části Soběslavice. Ve výrobní hale došlo k požáru bubnové sušičky na piliny, kterou firma využívá při výrobě dřevěných briket. V době příjezdu hasičů bylo místo silně zakouřeno, hasiči proto zasahovali v dýchací technice. Na ochlazení stroje, ve kterém piliny hořely, použili hasiči jeden vodní proud.
Turnovští policisté varují řidiče před vloupáním do aut
6. 2. 2019 Příležitost dělá zloděje, tak se dá ve zkratce shrnout všech pět případů vloupání do osobních vozidel, které v posledních dvou týdnech začali vyšetřovat policisté obvodního oddělení v Turnově. Všechny mají totiž společného jmenovatele, kterým je neopatrnost majitelů. Zloději se o jejich auta začali "zajímat" potom, co v nich zůstaly na viditelných místech ležet nějaké cennosti.
Bezdomovec v Zahrádkách se chtěl zahřát a málem se udusil
5. 2. 2019 Tři jednotky hasičů dnes ráno (úterý 5. 2. 2019) zasahovaly u požáru dřevěného domku nedaleko železniční trati v obci Zahrádky. Oznámení přijalo Krajské operační a informační středisko HZS LK v 8:13 hodin a k události vyjeli profesionální hasiči z České Lípy, dobrovolná jednotka obce Holany a drážní hasiči z Liberce.
Zloděj si odnesl z domu v Liberci šperky a peníze za 25 tisíc
5. 2. 2019 Škodu ve výši 25 tisíc korun způsobil neznámý zloděj, který během sobotního večera navštívil v době nepřítomnosti majitelů rodinný dům v Liberci, ulici Na Žižkově. Majitelé se vydali v sobotu 2. února 2019 ve večerních hodinách za zábavou, kdy svůj dům řádně uzamkli. Domů se vrátili kolem druhé hodiny ranní.
Jizerská 50 startuje o víkendu, policisté chystají opatření
4. 2. 2019 V Bedřichově se o nadcházejícím víkendu ve dnech 7. až 10. února budou konat závody pod názvem „ČEZ Jizerská 50“. Celkem by se do bílé stopy v průběhu celého víkendu mělo vydat více jak sedm tisíc příznivců běžeckého lyžování z několika zemí světa. V letošním roce se koná již 52. ročník tohoto závodu. Ze strany diváků je každoročně o tuto sportovní akci velký zájem, který se předpokládá i letos. Je pravděpodobné, že do dějiště...
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
únor
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).