reklama
Policie a hasiči
Peněženku se sto tisíci korunami si přivlastnil bezdomovec
9. 12. 2018 Policisté obvodního oddělení policie Vápenka zadokumetovali a následně objasnili zmizení peněženky s hotovostí 100 000 korun. Tu si v pondělí kolem 8.30 majitel odložil na kbelík v areálu své živnostenské provozovny v Liberci, a když si na ni vzpomněl zhruba o hodinu...
V Krásné Studánce hořela věhlasná restaurace U Medvěda
7. 12. 2018 AKTUALIZOVÁNO: V liberecké čtvrti Krásná Studánka ve čtvrtek hořela restaurace a penzion Studánecký medvěd. Oheň vypukl v podkroví, hasiči tak museli použít výškovou techniku. Přestože restaurace byla v době oběda plná, nikomu se nic nestalo. Lidé odešli ještě před příjezdem jednotek, řekla ČTK mluvčí krajských hasičů Pavlína Bílková. Příčinou požáru byla zřejmě jiskra z komína, škody hasiči odhadli na 250.000 korun.
Operátorky linky 112 pomohly zachránit život v zahraničí
6. 12. 2018 Profesionalita, šikovnost, rozhodnost, znalosti. To je stručné zhodnocení práce příslušníků HZS LK, a to konkrétně operační důstojnice npor. Ing Lenky Vavrové, operační techničky 112 prap. Petry Procházkové a operační techničky 112 prap. Lenky Šulcové. Dne 5. 12. 2018, minutu před polednem, přijalo Krajské operační a informační středisko HZS LK tísňové volání dispečerky přepravní firmy s žádostí o pomoc českému řidiči kamionu, který se...
Policisté zacílili na viditelnost chodců i na alkohol za volantem
6. 12. 2018 Včera po setmění začala na Jablonecku dopravní akce prioritně zaměřená na viditelnost chodců v místech mimo obce, kde není veřejné osvětlení. Dále se v rámci této akce zaměřili na kontroly řidičů, zda neusedli za volant pod vlivem alkoholu. Všichni chodci, se kterými se policisté v uvedených místech setkali, měli na svém oblečení reflexní prvky, což je velmi pozitivní zjištění. Přesto oslovení chodci ještě od policejních hlídek obdržely reflexní...
Nesprávná manipulace s otevřeným ohněm způsobila požár
6. 12. 2018 Ve Smržovce v úterý 4. prosince hořel neobydlený dům. Na operační středisko hasičů byl požár oznámen ve 21.06. Na místě zasahovalo pět jednotek hasičů. „Průzkumem bylo zjištěno, že šlo o vybydlený objekt s garáží, ve které stály dva autovraky, budova byla delší dobu odpojena od elektřiny a uvnitř se naštěstí nikdo nenacházel. Tím jsme si z počátku nebyli jistí, protože se zde schází lidé bez domova," uvedl velitel zásahu nprap. Karel Bukvic.
Nehodu na železničním přejezdu nepřežil řidič dodávky
5. 12. 2018 Dnes se kolem 10.30 v lokalitě Pod Holým vrchem v České Lípě střetlo v kolejišti na nechráněném železničním přejezdu dodávkové vozidlo tovární značky Citroen Berlingo s vlakovou soupravou. Zda bylo signalizační zvukové a světelné zařízení tohoto přejezdu bez závor před nešťastnou událostí v činnosti, v tuto chvíli nevíme a budeme to zjišťovat ve spolupráci s Drážní inspekcí.
Jeden kradl ve zdrav. potřebách, druhý šel na lup s kočárkem
4. 12. 2018 Během uplynulého víkendu vnikl neznámý pachatel do prodejny zdravotnických potřeb v ulici Rumunská. Způsobil škodu 40 tisíc korun. en za užití násilí vniki vstupními dveřmi do prostor prodejny, kde odcizil věci za bezmála 20 tisíc korun. Z pokladny si vzal finanční hotovost, dále ze skříně odcizil notebook zn. Asus Aspire. Pachatel nenechal bez povšimnutí ani vystavené zboží a z prostoru kanceláře odcizil stravenky. Další škodu za bezmála 20 tisíc korun...
Plameny v noci na dálnici napáchaly škodu za čtvrt milionu
4. 12. 2018 Škodu 250.000 Kč způsobil noční požár automobilu v Turnově na silnici D10 směrem na Prahu. Událost byla ohlášena na operační středisko ve 21:26 hodin. Již v oznámení dostali hasiči zprávu, že dodávka značky Fiat Ducato je celá v plamenech. Na místo dorazili jako první profesionální hasiči ze stanice Turnov, vzápětí přispěchali i turnovští dobrovolní hasiči.
Zloděj seniorku připravil o peněženku, otevřel jí batoh
3. 12. 2018 Včera dopoledne krátce po jedenácté hodině dosud neznámý pachatel přistoupil zezadu k 75leté seniorce, která v té době stála u autobusové zastávky před prodejnou Penny v ulici Palackého v Jablonci nad Nisou – Rýnovicích. Nic jí neřekl, nijak jí neublížil, ale rozepl jí batoh na zádech, ze kterého následně odcizil peněženku s osobními doklady a finanční hotovostí ve výši 450,- Kč.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
prosinec
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).