reklama
Policie a hasiči
Pirát vyjel z polní cesty a srazil skateboardistu, nehrdinně ujel
26. 9. 2017 Neznámý řidič srazil chlapce na skateboardu a z místa nehody ujel. Nehoda se stala v pondělí 18. září 2017 kolem půl třetí odpoledne v Liberci, na ulici Generála Svobody. Ulicí Generála Svobody se pohyboval směrem ke křižovatce s ulicí Kateřinská u Litesu na skateboardu...
Celostátně hledaný výtečník řídil auto se dvěma zákazy
25. 9. 2017 Celostátně hledaný muž řídil vozidlo pod vlivem alkoholu a s dvěma platnými zákazy řízení motorových vozidel. V sobotu 23. září v Jablonci nad Nisou v ulici Novoveská hlídka městských strážníků kontrolovala 41letého muže při řízení vozidla Peugeot 406. Provedenou kontrolou strážnici zjistili, že tento muž má v současné době vysloveny dva platné zákazy řízení motorových vozidel:
Řidiče zběsile ujíždějícího policii zpomalil až zastavovací pás
24. 9. 2017 Ve středu 20. září krátce po šesté hodině večer policisté z oddělení hlídkové služby vykonávali dohled nad bezpečnostní a plynulostí silničního provozu a veřejným pořádkem a ve chvíli, kdy se pohybovali v ulici U Obecního lesa v České Lípě, všimli si projíždějícího řidiče ve vozidle Ford Focus. Vzhledem k tomu, že řidiče znali z minulosti a věděli o něm, že má vysloven zákaz řízení motorových vozidel a za volantem nemá tudíž co dělat,...
Vloupal se do dodávky, uvnitř ho překvapil spící majitel
22. 9. 2017 Tomu se říká smůla pro zloděje. Na druhou stranu pro majitele vozidla štěstí, a to hned dvojnásobné štěstí. Jednak proto, že mu z vozidla nic nebylo odcizeno, a jednak proto, že neutrpěl žádnou újmu na zdraví. Překvapený zloděj mohl jednat jakkoliv, třeba i zkratovitě.
Topná sezóna začíná. Jste na ni dobře připraveni?
21. 9. 2017 OBSAHUJE FOTOGALERII: Přestože topná sezóna začíná oficiálně až 1. října, chladné počasí posledních dnů vede řadu domácností k tomu, že už si alespoň na noc začínají přitápět. Jak ale vypadají naše kotle a komíny po létě? Určitě by je měl před zprovozněním prohlédnout odborník, abychom si byli jisti, že topení v nadcházející topné sezóně bude bezpečné.
10 tisíc litrů nafty za 300 tisíc odčerpal zaměstnanec za 2 týdny
20. 9. 2017 Během necelých dvou týdnů (od druhé poloviny měsíce července do počátku srpna letošního roku) neoprávněně užíval tankovací platební kartu firmy, ve které byl zaměstnán, 31letý muž. Vše zřejmě proto, aby uspokojil svou potřebu po drogách.
Hasiči pomáhali o víkendu u několika dopravních nehod
19. 9. 2017 Hasiči v Libereckém kraji zaznamenali od pátku do neděle na dvacet událostí. Likvidovali následky dopravních nehod například ve Frýdlantu, Horní Branné, Liberci, Oldřichově v Hájích či v České Lípě. Liberečtí profesionální hasiči zasahovali v pátek po poledni (ohlášeno 12:48) u dopravní nehody osobního automobilu a autobusu MHD v ulici Hlávkova v Liberci. V autobuse v době nehody cestovalo 25 osob. Nikdo z cestujících nebyl zraněn.
Českolipský policista si způsobil smrtelné zranění služební zbraní
18. 9. 2017 V pondělí, v ranních hodinách, došlo v rámci Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, k tragické události. Jeden z kolegů, zařazený na Územním odboru Česká Lípa, si svou služební zbraní způsobil smrtelné zranění, kterému na místě podlehl. Vedení krajského ředitelství poskytlo rodině policisty okamžitou psychologickou pomoc.
Dva případy krádeží dopravních značek vyšetřují policisté
18. 9. 2017 Policisté na základě podaného oznámení pracovníky poškozené firmy vyšetřují případ krádeže tří sestav dopravního značení. Sestavy se skládají z dopravních značek, konkrétně z výstražné značky "Nerovnost vozovky" a ze zákazové značky "Nejvyšší povolená rychlost". Dopravní značení bylo umístěno na kovových stojanech s gumovými podstavci v úseku, ve kterém poškozená firma prováděla opravu pozemní komunikace. Místo se nachází mezi obcí...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
září
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).