reklama
Policie a hasiči
Doga v Piheli pokousala a vláčela 91letou seniorku s chodítkem
15. 2. 2019 Novoborští policisté nyní dokumentují vážné napadení člověka psem v obci Pihel. Případ se stal ve středu 13. února kolem půl jedné po poledni, kdy se na 91letou seniorku pohybující se za pomoci chodítka, vrhnul pes plemene Argentinské dogy. Ženu srazil k zemi na veřejné...
Znáte ho? Vybíral z bankomatu peníze na ukradenou kartu
15. 2. 2019 Tanvaldští policisté pátrají po muži, který v prosinci neoprávněně prostřednictvím odcizené platební karty vybíral hotovost z bankomatu. Ve čtvrtek 13. prosince loňského roku v době od 16 do 22 hodin dosud neznámý pachatel vnikl do pravděpodobně neuzamčeného vozidla, které v té době bylo zaparkované v Desné na parkovišti u panelových domů za budovou Městského úřadu. Z tohoto vozu pachatel následně odcizil peněženku, kterou měl její majitel...
Při požáru penzionu evakuovali 14 lidí, škoda činí 150 tisíc
14. 2. 2019 Čtyři jednotky hasičů zasahovaly dnes v noci u požáru penzionu v Albrechticích v Jizerských horách. Informaci o požáru hasiči dostali patnáct minut po půlnoci. Po dojezdu prvních jednotek a zjištění rozsahu byly okamžitě zahájeny hasební práce a evakuace osob. Část ubytovaných opustila penzion ještě před příjezdem jednotek požární ochrany, několika pomohli hasiči.
Cizinec se kolem Chrastavy prohnal s 2,5 promile v žilách
14. 2. 2019 Policisté ve zkráceném přípravném trestním řízení obvinili 54letého cizince, který v pondělí 11. února boural pod vlivem alkoholu. Krátce před půl sedmou večer, projížděl se svým vozidlem Chrastavou, po silnici první třídy, ve směru na Liberec. V pravotočivé zatáčce nezvládl řízení a naboural do středových svodidel. Na místě dopravní nehody však nesetrval a pokračoval v jízdě dál.
Požár v bytě panelového domu vznikl od zapálené vonné svíčky
13. 2. 2019 V sobotu 9. února kolem půl sedmé ráno vypukl v bytě panelového domu v ulici Antonína Sovy v České Lípě požár, u kterého museli zasahovat nejen příslušníci Hasičského záchranného sboru, ale také Zdravotnická záchranná služba. Vzhledem k jeho rozsahu bylo nutné provést evakuaci celkem deseti obyvatel domu, přičemž čtyři z nich převezli zdravotníci do českolipské nemocnice, protože se nadýchali kouře.
Senior přišel v čekárně o mobil, zapomněl si ho v kapse bundy
12. 2. 2019 Minulý týden dosud neznámý pachatel využil příležitosti, která se mu naskytla v čekárně u jedné z jabloneckých lékařských ordinací. Zloděj jednomu z pacientů totiž ukradl mobilní telefon, který si nechal v kapse ve volně odložené bundy. Jednalo se mobil v hodnotě 13.000,- Kč. Celý případ nyní již šetří policisté z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou, kteří již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání...
Na policii přijel se svědectvím, ale také se zákazem řízení
12. 2. 2019 Svému štěstí vstříc evidentně nešel v pondělí 11. února 32letý muž z Ústeckého kraje. Svým svědectvím mohl přispět k objasnění banálního případu, ke kterému byli přivoláni policisté z obvodního oddělení v Liberci. Jakmile muži zákona provedli veškeré neodkladné úkony na místě skutku, předvolali možné svědky k podání vysvětlení do budovy obvodního oddělení. Běžná rutina.
Sousoší s Janem Křtitelem přišlo o pozlacený kříž a prsty na ruce
11. 2. 2019 Mezi 6 a 9. únorem poškodili neznámí vandalové v obci Bělá u Staré Paky pískovcové sousoší Křest Krista pocházející z poloviny 19. století. Dílo vzniklo v některé z tehdejších místních kamenosochařských dílen a pro svůj půvab bylo zapsané do státního seznamu kulturních památek.
Kuřivo z Polska vezl rodině, bylo chybou, že nemělo kolky
11. 2. 2019 Liberečtí kriminalisté zahájili v uplynulých dnech trestní stíhání 36letého muže z Jihomoravského kraje pro přečin "porušení předpisů o nálepkách a jiných předmětech k označení zboží". Muž se vydal počátkem prosince loňskéhé roku do sousedního Polska, kde na tržišti nakoupil 35 kartonů ciagaret a 9 kg řezaného tabáku. Další 4 krabičky cigaret dostal zřejmě od trhovce navíc jako odměnu. Za zboží zaplatil 18 tisíc korun. Tabákové výrobky...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
únor
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).