reklama
Policie a hasiči
Podvodník okradl seniorku z Liberce o uspořených 380 tisíc
18. 10. 2018 Podvodníci se seniorům představují jako členové jejich rodiny, nejčastěji jako vnuci či synové a žádají je o peníze. Mnohdy se jedná o nemalé částky. Podvodníci si vymyslí cokoliv, aby seniory obelstili. Nejinak tomu bylo v případě 83leté ženy z Liberce. V uplynulém...
Krajská soutěž TFA na skalním hradě ve Sloupu v Čechách
18. 10. 2018 Již ve čtvrtek 25. 10. 2018 se uskuteční na skalním hradě ve Sloupu v Čechách Krajská soutěž HZS Libereckého kraje v disciplínách T.F.A. (Toughest Firefighter Alive bývá volně překládáno jako „nejtvrdší hasič přežívá"). Krajskou soutěž pořádají hasiči každý rok na jiném místě Libereckého kraje, v posledních letech to byly například skokanské můstky v Lomnici nad Popelkou, rozhledna Bramberk nebo stanice Jablonec nad Nisou.
Houby se muži prodražily, zloději mu ukradli Superb za 300 tisíc
18. 10. 2018 V prvním říjnovém týdnu zlákalo slunné počasí řidiče osobního vozidla značky Škoda Superb z Litoměřicka k tomu, aby zastavil u lesa v Srní a udělal si tu pauzu . Chtěl se trochu projít se svým jezevčíkem a současně se podívat, zda v lesíku rostou houby. Vozidlo zaparkoval na odstavné ploše kolem 13. hodiny, a to bylo také naposledy, kdy ho viděl.
Neznámý pachatel vykradl kadeřnictví v Sovově ulici
17. 10. 2018 Policisté z obvodního oddělení Liberec - Centrum pátrají po neznámém pachateli, který o uplynulém víkendu, tj. ze soboty 13. října na neděli 14. října 2018 navštívil v zavírací době kadeřnictví v ulici Sovova, v Liberci v městské části Ruprechtice. Pachatel vnikl do budovy oknem v přízemí a poté, co se dostal dovnitř, odnesl si z kadeřnictví kadeřnické náčiní - dva kusy fénů na vlasy, žehličky na vlasy, váhu na vážení barev, ale i téměř 50...
Recidivista se v sobotu v noci vloupal do banky v centru města
17. 10. 2018 Již od počátku bylo jasné, že záměr 32letého muže, který se rozhodl v noční době navštívit pobočku bankovního ústavu v centru města, nemůže dopadnout jinak. Vybrat si ke krádeži objekt, který patří mezi jedny z nejstřeženějších, je šílenost. Člověk by řekl, že muž jednal pod vlivem alkoholu či drog, ale o to více překvapující je, že opak byl pravdou.
Zdrogovaný řidič ujížděl policistům v kradené audině
16. 10. 2018 Od posledního pronásledování řidiče, který přes Českolipsko převážel v Německu odcizené vozidlo, utekl jen jeden týden a policisté už proti stejné trestné činnosti zasahovali včera znovu. Luxusní vozidlo tovární značky Audi SQ5 s podezřelým řidičem zaregistroval kriminalista v Mimoni v pondělí po osmé hodině ranní a okamžitě uvedl do pohotovosti několik hlídek na území obvodního oddělení v Jablonném v Podještědí, kam drahý vůz směřoval.
Mladý muž leží v nemocnici, útočníkovi hrozí až 10 let
16. 10. 2018 30. září 2018 zahájil komisař z Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou trestní stíhání devatenáctiletého mladíka jako obviněného ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví, kterého se dopustil po druhé hodině v noci 28. září. Před budovou Sokolovny v Koberovech, kde v té době probíhala diskotéka, fyzicky napadl o tři roky staršího muže.
U Raspenavy na Liberecku hasiči lokalizovali požár lesa
15. 10. 2018 AKTUALIZOVÁNO. OBSAHUJE FOTOGALERII: V souvislosti se silným větrem a podzimem téměř beze srážek zasahují hasiči Libereckého kraje v posledních dnech u požárů travních a lesních porostů. Přes víkend mají za sebou 17 takových událostí. Lidé jsou často při manipulaci s otevřeným plamenem neopatrní nebo se jim pálení vymyká kontrole.
Českodubští policisté zadrželi zloděje dřeva přímo při činu
15. 10. 2018 Domácí topeniště zřejmě zelo prázdnotou, stěny obydlí začaly pravděpodobně prochládat, trávu před domem pokryl lokální mrazík jinovatkou a v kůlně z minulého roku nezbyla už asi ani tříska. Vyšplhat rtuti teploměru na přijatelnou mez se rozhodl dopomoci 20letý muž. A tak se v úterý 21. září, krátce před patnáctou hodinou, vydal na Českodubsko, přeměnit cizí kulány ležící na okraji lesa na topivo.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
říjen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).