reklama
Policie a hasiči
Zraněného při nehodě v Bradlecké Lhotě transportoval vrtulník
26. 7. 2017 AKTUALIZOVÁNO. FOTOGALERIE UVNITŘ. Dnes v 6:27 hodin přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Libereckého kraje hlášení o dopravní nehodě v Bradlecké Lhotě, kde narazil osobní automobil do stromu. V autě cestovali 4 lidé, 3 z nich utrpěli zranění. Jeden člověk...
Manželé skončili s automobilem v křoví za zatáčkou
25. 7. 2017 FOTOGALERIE UVNITŘ: Včera v 19:30 hodin vyjížděli jablonečtí profesionální hasiči na pomoc k dopravní nehodě, která se stala na komunikaci I/14 (u ulice Zelené údolí). Osobní automobil se nacházel mimo vozovku ve špatně přístupném terénu. Ve voze cestoval muž se ženou, oba byli v šoku.
Muž odcizil batoh s věcmi, který měli majitelé přivázaný u stromu
25. 7. 2017 Během soboty požádal 28letý muž manželský pár, jenž trávil letní den na břehu Radvaneckého rybníka, o cigaretu. Vzhledem k tomu, že se jednalo o nekuřáky, odešel s nepořízenou. Po chvíli se ale vrátil, a to v době, kdy byla dvojice ve vodě a připravil ji o batoh, který byl bezpečnostním lankem a zámkem připevněn ke stromu. I přesto, že si dvojice jednání neznámého muže všimla, než stačila doplavat ke břehu, podezřelý s bahotem utekl.
Finanční problémy byly příčinou napadení invalidní manželky
24. 7. 2017 Na počátku dubna letošního roku došlo k fyzickému napadení mezi manžely. O takovýchto případech Vás informujeme vcelku často. Nejedná se tedy o ojedinělý fenomén poslední doby. V tomto případě nesehrál roli ani alkohol či drogy. Důvody však byly stejně přízemní. Peníze! Doposud bezproblémová rodina s dokonale harmonickým vztahem, žijící ve společné domácnosti s dětmi a prarodiči, utrpěla výrazný šrám.
 Automobil narazil do stromu, řidičku transportoval vrtulník
24. 7. 2017 Dnes po půl deváté dopoledne vyráželi profesionální hasiči z Jablonného v Podještědí společně s dobrovolnými hasiči ze Cvikova k dopravní nehodě na komunikaci ze Cvikova na Maxov. Osobní automobil zde narazil do stromu a uvnitř byla zraněná řidička.
Jedna osoba zemřela po nárazu osobního vozu do stromu
23. 7. 2017 AKTUALIZOVÁNO: Dnes ve 3:38 hodin vyjeli profesionální hasiči ze stanice Liberec k dopravní nehodě v Jeřmanicích, kde narazil osobní automobil do stromu. Ve voze cestovaly celkem 3 osoby. V době příjezdu hasičů byl jeden člověk mimo vozidlo, další dva lidé byli uvnitř zaklínění a hasiči je dostali ven s pomocí hydraulických vyprošťovacích nástrojů.
Sedm zraněných odvezli po srážce tří aut na Liberecku záchranáři
23. 7. 2017 AKTUALIZOVÁNO. FOTOGALERIE UVNITŘ. Záchranáři v sobotu večer odvezli sedm zraněných lidí po srážce tří automobilů na Liberecku. Čtyři osoby se zranily těžce, dvě děti jsou na pozorování v nemocnici, jeden člověk se zranil lehce. ČTK to řekl mluvčí záchranné služby Libereckého kraje Michael Georgiev.
Zloději ukradli z bytu na sídlišti eura a šperky za 105 tisíc korun
23. 7. 2017 Kriminalisté vyšetřují vloupání do dvou bytů v panelovém domě na sídlišti Špičák v České Lípě. Do obou vnikl zloděj za použití hrubého násilí v časovém úseku mezi 13. a 19. červencem. Majitelce prvního bytu odcizil zlaté šperky a eura a způsobil jí tím škodu ve výši 11 300 korun. Další čtyřtisícovou škodu zanechal na vypáčených dveřích.
Manželka se mu probourala do pošty a četla emaily
22. 7. 2017 Policisté přijali trestní oznámení 34letého muže z Českolipska, který si stěžuje na svou manželku. Ta si měla podle jeho výpovědi zjistit přístupové heslo do jeho emailové schránky, vstoupit do ní a kontrolovat mu poštu. Pokud by se vyšetřováním jeho podezření potvrdilo, zodpovídala by se žena z přečinu neoprávněného přístupu k počítačovému systému a nosiči informací a také z opatření a přechovávání přístupového zařízení a hesla k...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
červenec
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).