reklama
Policie a hasiči
Hasiči v Libereckém kraji zasahovali během 24 hodin 9x
18. 11. 2017 OBSAHUJE FOTOGALERII: Náročný večer měli včera 17. listopadu hasiči na Jablonecku, Českolipsku i v Liberci. Během 24 hodin likvidovali celkem devět požárů. Oheň v několika případech zasáhl rodinné domy, rekreační chatky i větší chalupy nebo vybydlené průmyslové objekty.
Policie pátrá po ukradeném Peugeotu školní jídelny Frýdlant
18. 11. 2017 Liberečtí kriminalisté se zabývají od pondělního rána případem krádeže vloupání do objektu školní jídelny ve Frýdlantu. Ke krádeži došlo v době od odpoledních pátečních hodin tj. od 10. listopadu do pondělních ranních hodin. Neznámý pachatel vnikl po násilném překonání jednoho z oken do kanceláře jídelny, kde odcizil láhev Portského vína a mimo jiné i klíč od vozidla Peugeot Boxer.
Majitelce psa, který zavinil úraz cyklisty, hrozí vězení
18. 11. 2017 Do velkých potíží přivedla fenka křížence svou paničku poté, co na silnici v Rokytnici nad Jizerou polekala 47letého cyklistu. Ten den si 39letá žena vyrazila na výlet s rodinou a se psem do hor. Na zpáteční cestě si udělala pauzu v Rokytnici nad Jizerou, kde se posadila na lavičku u silnice. Přitom psovi odepla vodítko a nechala ho proběhnout. Ve chvíli, kdy kolem nich sjížděl z kopce 47letý cyklista, na něj začal pes dorážet, běhal kolem něj a štěkal...
Liberecká policie se chystá na sobotní zápas Slovanu s Baníkem
17. 11. 2017 V sobotu, 18. listopadu 2017, se v Liberci na stadionu U Nisy sehraje fotbalové utkání HET ligy mezi mužstvy FC Slovan Liberec a FC Baník Ostrava. Začátek zápasu zahájí úvodní "hvizd" již v 16 hodin. Toto fotbalové klání je ze strany Policie ČR vyhodnoceno jako rizikové, čemuž bude samozřejmě odpovídat i opatření, na které se policisté připravují. Cílem bezpečnostního opatření bude zejména zajištění klidu a bezpečnosti ve městě Liberci, v jeho okolí,...
Okamžik mu stačil k tomu, aby ukradl v pivnici peněženku
17. 11. 2017 Minulý týden 7. listopadu dosud neznámý pachatel krátce před třiadvacátou hodinou využil nestřeženého okamžiku a ze stolu v prostoru pivnice v ulici Pražská v Jablonci nad Nisou odcizil volně odloženou peněženku. V této ukradené peněžence měl její majitel uloženy osobní doklady a finanční hotovost v české i cizí měně v celkové hodnotě 17.850,-Kč.
Hasiči zachránili z bytového domu v Dolním Kořenově 4 lidi
15. 11. 2017 Dnes v 4:57 hodin byl na tísňovou linku 112 ohlášen požár dvoupodlažního bytového domu v Dolním Kořenově. Operační důstojník na místo povolal jednotky druhého stupně požárního poplachu. Požár zasáhl dětský kočárek stojící na chodbě, podlahu a zeď chodby v 1. patře bytového domu.
Brutálniho násilníka poznala žena na internetové seznamce
14. 11. 2017 V sobotu nad ránem zasahovali policisté v jednom bytě na Semilsku proti 33letému muži, který do krve zbil svoji družku. Tu noc ji nejprve urážel a ponižoval, ale to jeho ego neuspokojilo. Ačkoliv se jeho slovním útokům nijak nebránila, napadl ji později několika údery pěstí do obličeje a hlavy. Potom jí ani nedovolil, aby si zavolala Zdravotnickou záchrannou službu a nechal ji v bolestech trpět doma. Pomoc nakonec kontaktovala tajně.
Příčinou ranních nehod v Libereckém kraji bylo náledí
14. 11. 2017 OBSAHUJE FOTOGALERII: Hasiči v Libereckém kraji zaznamenali během úterního rána desítku událostí. Likvidovali následky dopravních nehod například v Ohrazenicích, Turnově, Kunraticích u Cvikova, Březině či Žďárku. Hned dvě dopravní nehody způsobené pravděpodobně zledovatělou vozovkou se staly po čtvrté hodině ranní na silnici I. třídy I/13 u obce Kunratice u Cvikova. Řidičky na namrzlém mostě nezvládly své vozy a nezávisle na sobě nabouraly do...
Nalezený telefon si nepoctivý nálezce nechal, hrozí mu vězení
14. 11. 2017 Minulý týden v pátek večer krátce po půl sedmé hodině zapomněl čtrnáctiletý chlapec svůj mobilní telefon ležen na lavičce na vlakové zastávce Jablonec nad Nisou – centrum. Ovšem během pouhých necelých deseti minut neznámý pachatel tento mobil zn. Alcatel Idol 4S v hodnotě 8.500,- Kč nalezl a odnesl si ho.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
listopad
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).