reklama
Názory politiků
Starostové odmítají Korytářovo vyhrožování kriminálem
22. 11. 2017 AKTUALIZOVÁNO, PŘIDÁN ODKAZ NA DOPIS: Členové libereckého zastupitelstva byli obeslání dopisem členů představenstva Teplárny Liberec, a.s., v němž se ostře distancovali a vymezili vůči dopisu ze dne 2. 11. 2017, který jim za město poslal statutární náměstek Korytář....
Martin Půta se vrátil do čela SLK, Pieter je řadovým členem
10. 11. 2017 V Bílém Kostele nad Nisou se uskutečnil sněm SLK, na jehož programu bylo vyhodnocení výsledků letošních voleb do Poslanecké sněmovny. V rámci celé České Republiky (celkově 5,18% hlasů) byl nejlepší výsledek STANu právě v Libereckém kraji – 12,82% hlasů.
T. Batthyány: Manažerské řízení a selský rozum bez politikaření v projektu Ještěd
8. 11. 2017 Kolik ještě potřebujeme argumentů, abychom provozování našeho rodinného stříbra, tedy Ski areálu Ještěd, přenechali zkušenějším a povolanějším než je městská společnost řízená představenstvem pod vedením Zuzany Kocumové? Ptá se liberecký primátor Tibor Batthyány (exANO) ve svém blogu z 6. listopadu zveřejněném na www.liberec.cz. A pokračuje: Uběhlo opravdu hodně času, kdy se SAJ sám snažil spravovat majetek města. Ztráta areálu za posledních...
Okresní výbor ČSSD vyzval k vyvození odpovědnosti za volby
7. 11. 2017 Na pravidelném jednání Okresního výkonného výboru ČSSD Liberec, které se konalo 6.11.2017, proběhlo hodnocení výsledků voleb do PS PČR. Okresní sociální demokraté se věnovali i situaci po volbách. OVV ČSSD Liberec přijal k tomuto usnesení, v němž vyzývá stávající vedení ČSSD k jednoznačnému vyvození osobní odpovědnosti za špatný volební výsledek.
Piráti v kraji vedli efektivní dobrovolnickou kampaň
25. 10. 2017 Ve Sněmovně bude liberecké Piráty zastupovat Tomáš Martínek, který získal o pět preferenčních hlasů víc než volební lídr Ondřej Kolek a ze třetího místa kandidátky tak nečekaně získal pozici poslance. Jednatřicetiletý ekonom Martínek je v současnosti zastupitelem České Lípy. Profesně působí jako lektor a systémový integrátor na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze, kde získal i inženýrský titul.
Jan Farský věří, že starostové získají přes sedm procent
20. 10. 2017 Lídr Starostů a nezávislých (STAN) Jan Farský vhodil už v pátek svůj hlasovací lístek do volební urny v Kulturním centru Golf v Semilech. K volbám šel s manželkou a dvěma malými dětmi. Syn snaživě asistoval i při vhazování lístku do urny. Farský věří, že starostové ve volbách uspějí a získají nejméně sedm procent hlasů. I kdyby neuspěli, nebude to podle něj znamenat konec hnutí. Starostové jsou hnutí daleko silnější než hnutí jedněch voleb,...
Důchody musí růst stejně jako platy, slibuje ČSSD
14. 10. 2017 Díky současné vládě se od ledna zvednou důchody v průměru o 475 korun za měsíc. "Kdybychom nezměnili zákon, navýšená částka podle původního vzorce by byla poloviční, činila by pouze 235 korun", uvedla ministryně práce a sociálních věcí a lídryně ČSSD v Libereckém kraji Michaela Marksová.
Změna v bilanci potvrdila, že její výsledky ve vedení Liberce nejsou právě oslňující
13. 10. 2017 Tohle stojí za přečtení. Zanedlouho to budou tři roky, co se Změna pro Liberec dostala do vedení krajského města. Co za tři roky dokázala? Tím se dnes pochlubila na bilanční tiskové konferenci. Tiskovou zprávu z dílny ZpL musíme uveřejnit v plném znění, protože jakákoli interpretace změnařských skutků by ubrala na marnosti, jíž ZpL ve vedení města, kde má v radě většinu, předvádí.
V kraji je na téměř 12 % obyvatel uvaleno přes 227 tisíc exekucí v částce 14 miliard
4. 10. 2017 VOLBY 2017: Zadluženost a exekuce jsou problémy, o kterých většina lidí nemluví. Díky zakrývání takových problémů se pak lidé často dostávají do bezvýchodné dluhové pasti, kdy jeden dluh má zalepit ten předešlý. Pokud o problematice zadluženosti nebudeme mluvit, nikdy nezmizí. I proto chce sociální demokracie zjednodušit proces oddlužení i exekucí samotných.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Rozsáhlý text - ten dopis Korytáře. No, je to zajímavá myšlenka -...
Takový návrh na minulém zastupitelstvu padl a Korytář ho odmítl!
Starostové toto téma zneužívají k předvolebnímu boji, to je nechutné....
Jurodivý ekoterorista Korytář opět v akci. Zavřete už konečně toho...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
listopad
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).