reklama
Názory politiků
S. Mackovík (KSČM) ke
17. 4. 2018 Se vzrůstajícím znepokojením sleduji již několik let kroky Libereckého kraje a zejména hejtmana Půty, který nepokrytě upřednostňuje jednoho z dopravců a tím destabilizuje dopravní obslužnost v kraji. V poslední době však dovedl situaci nejen daleko za hranu zákona o...
Darovací smlouva na akcie dopravní firmy je sice podepsaná, ale zatím není platná
17. 4. 2018 AKTUALIZOVÁNO: Klub komunistických krajských zastupitelů svolal tiskovou konferenci, na níž chce veřejnost prostřednictvím médií informovat o údajně nestandardních krocích vedení kraje týkajících se dopravní obslužnosti. „V rámci tiskové konference budete seznámeni s velmi alarmující situací, která v oblasti dopravní obslužnosti v Libereckém kraji nastala a jako člen krajského zastupitelstva považuji za svoji politickou i občanskou povinnost na ni...
Jiří Fiala je novým předsedou MO TOP 09 v Jablonci nad Nisou
1. 3. 2018 Místní organizace TOP 09 Jablonec nad Nisou si zvolila nové vedení. To avizovalo, že stranu víc otevře potenciálním novým členům a podporovatelům. Jablonecká místní organizace TOP 09 si na řádném sněmu zvolila nové vedení. Novým předsedou se stal Jiří Fiala, který už organizaci v minulosti vedl a má zkušenosti z práce ve výborech zastupitelstva města.
Má představa o Les. koupališti? Částečné navrácení přírodě
26. 2. 2018 Celý život žiji v Ruprechticích a jsem této čtvrti zavázán za prožití nádherného dětství. Mimo jiných mám krásné vzpomínky na koupání v neuvěřitelně studené vodě přitékající do Lesního koupaliště. Pamatuji skvělá léta plná volejbalu, skákání z hráze, houpání na laně do vody, hledání mezer mezi prkny v převlékárnách. Chodili jsme se tam koupat s rodiči a chodili jsme tam také s přáteli prožívat první letní románky. Bylo to krásné...
Frýdlant zřídil komisi pro řešení zdravotní obslužnosti výběžku
25. 2. 2018 Ve středu 21. února jsem se zúčastnil veřejného zasedání Zastupitelstva města Frýdlant, na kterém se mj. projednávala nelehká situace kolem frýdlantské nemocnice. Naštěstí společným cílem všech zúčastněných je obyvatelům celého Frýdlantského výběžku zajistit základní zdravotní péči.
Výročí komunistického puče je důvod ke svolání shromáždění
24. 2. 2018 Pietní shromáždění k 70. výročí komunistického puče 25. 2. 1948 organizují Svobodní z Libereckého kraje. Svobodní chtějí připomenout období totality, které poznamenalo tragicky generace občanů a bylo z velké části zaviněno nejednotností tehdejší pravice a jehož následky pociťujeme dodnes.
ČSSD se za vedení města stydí, odvolání primátora nepodpoří
22. 2. 2018 V polovině volebního období 2014 - 2018 došlo v Liberci k rozpadu politického vedení radnice tvořeného Změnou pro Liberec a nezařazenými zastupiteli, původně zvolenými na kandidátce hnutí Ano. Jinou koalici se nikdo nepokusil oficiálně sestavit.
Na jednání zastupitelstva se schyluje k další tragikomedii
14. 2. 2018 Tak se to děje znovu. Už asi nikdo nedokáže spočítat kolikrát za trvání koalice/nekoalice na liberecké radnici došlo k nepřekonatelným rozporům v názorech na cokoli. Naprostá neschopnost řešit alespoň provozní náležitosti již pár let Liberec naprosto zbytečně paralyzuje. Tentokrát je to ovšem trochu jiné.
Kysela: Co se stalo za zavřenými dveřmi? Hysterickou reakci vyvolal můj
9. 2. 2018 Celé je to o poslední radě města Liberce. Chřipková epidemie ovládla i Liberec. I já se potýkal s tímto problémem a měl jsem předepsaná antibiotika. Jejich pravidelné užívání je klíčem úspěchu léčby. Toto sdělení bude mít velký význam v dění budoucím. Může totiž stát hlavu primátora!
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
To je najednou náhod okolo Půty....redaktor to přesně pojmenoval...
Ale vždyť to tak opravdu je. Účelové rušení zakázky, kde ČSAD...
Dalsi Brouk Pytlik. Po Sedlbauerovi krajsky Brouk Mackovik.
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
duben
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).