reklama
Názory politiků
Neuvěřitelné! Objevil se i návrh, proti němuž hlasovali úplně všichni
24. 9. 2017 Starostové v Liberci, nepochybují o tom, že smlouvy s BusLine nejsou pro DPMLJ a v konečném důsledku pro město Liberec optimální, a co se týče možnosti účtovat si tzv. přiměřený zisk, i rizikové. V tom jsou Starostové se Změnou a snad i dalšími zastupitelskými kluby...
By to Senát, kdo zastavil snahu ministerstva o šikanu obcí
25. 8. 2017 Těší mě, že návrh „zákona o řízení a kontrole veřejných financí“ jsme v Senátu (9. schůze 16. 8. 2017) nakonec jednomyslně smetli ze stolu. Hlasování tak potvrdilo výsledek dlouhé rozpravy, jíž se zúčastnilo celkem 15 senátorů a senátorek, z toho tři senátoři dokonce dvakrát. Ani mně to nedalo se k projednávanému zákonu nevyjádřit.
Liberec potřebuje koordinátora dopravy, míní Gábor (TOP 09):
24. 8. 2017 Městská koalice zastupitelů zvolených za ANO a Změny pro Liberec je už od jara nefunkční a neschopná přijímat důležitá rozhodnutí. Důsledkem toho je neprůjezdnost Liberce, která velmi zhoršuje kvalitu života obyvatel a odrazuje návštěvníky města. Jeho rada přitom už zřídila funkci dopravního koordinátora, který by mohl vnést do plánování uzavírek řád. Primátor ovšem toto rozhodnutí zvrátil a ubližuje tím celému Liberci, kritizuje opoziční...
Václavu Horáčkovi chybí podpora turistického ruchu
8. 8. 2017 Zachování evropských kulturních a demokratických hodnot, podporu vzdělání a svobodného podnikání, obhajobu zájmů střední třídy i zvyšování mezd si jako své hlavní cíle vytýčili kandidáti TOP 09 pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny za Liberecký kraj. V čele krajské kandidátky stojí poslanec Václav Horáček.
Michal Horáček: Hrad má být pro lidi, není to pevnost
1. 8. 2017 Kandidát na prezidenta, textař a bývalý úspěšný podnikatel Michal Horáček navštívil již po několikáté Liberecký kraj. Kromě toho, co ho v našem regionu zaujalo, jsme se bavili i o jeho názorech na výkon funkce současného prezidenta a v čem by byl jiný, kdyby ho lidé zvolili.
Populismus musí mít meze, míní náměstek Přemysl Sobotka
18. 7. 2017 Současná vláda nařizuje zvýšení platů v sociální oblasti, kultuře a zdravotnictví. Ministerstvo zdravotnictví veřejně vyhlásilo zvýšení platů o 2680 Kč formou nenárokové dotace na kraje, jen zcela zapomnělo zajistit rychlou cestu peněz k sestrám v jednotlivých zařízeních.
Michal Hron: Já státu na hru o regulaci hazardu neskočím
11. 7. 2017 AKTUALIZOVÁNO: Poslední předprázdninové zastupitelstvo vrátilo na libereckou scénu hazard. V prvních červencových dnech Změna, která navzdory tomu, že je nejpočetnější a tudíž nejsilnější stranou v libereckém zastupitelstvu, má nejvíce radních a je součástí vedení města, rozpoutala propagandistické tažení, v němž nejde ani tak o hazard, jako o dehonestaci těch, co pro jeho návrat zvedli ruku. Změna chce jít cestou referenda, aby za peníze daňových...
Jiří Vosecký: Co se (ne)děje se „sněmovními ležáky“?
10. 7. 2017 Tři čtvrtě roku a více už leží v Poslanecké sněmovně některé novely projednané Senátem, aniž by věc měla jakýkoliv vývoj. Ve většině případů jde přitom o důležité „zákony pro lidi“. Proč zůstávají mimo pozornost zákonodárců?
Korytář chce v zámku zřídit expozici vážící se k nejtemnějším kapitolám dějin Liberce
8. 6. 2017 POLEMIKA: Statutárnímu náměstkovi libereckého primátora Janu Korytářovi (Změna) nelze upřít, že na sebe umí strhnout mediální pozornost. Zatímco faktické skutky v jeho portfoliu soustavně chybějí, v úvahách z kategorie "coby kdyby" je velmi zdatný. Naposledy se mu pozornosti dostalo tím, že na 68. sudetoněmeckém sjezdu zveřejnil, že by ve zpustošeném libereckém zámku, jenž patří soukromému vlastníkovi, mohla vzniknout rozsáhlá expozice o společné...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Souhlasím. A Týna do vnitř !!! :-)
Není to ( opravy městských silnic a koordinace uzavírek) v popisu...
Špatný článek. Jediný konkrétní údaj je limit 500 mil pro zřízení...
od toho ten diamantový senát máme
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
září
2017
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).