reklama
Názory politiků
Na jednání zastupitelstva se schyluje k další tragikomedii
14. 2. 2018 Tak se to děje znovu. Už asi nikdo nedokáže spočítat kolikrát za trvání koalice/nekoalice na liberecké radnici došlo k nepřekonatelným rozporům v názorech na cokoli. Naprostá neschopnost řešit alespoň provozní náležitosti již pár let Liberec naprosto zbytečně...
Kysela: Co se stalo za zavřenými dveřmi? Hysterickou reakci vyvolal můj
9. 2. 2018 Celé je to o poslední radě města Liberce. Chřipková epidemie ovládla i Liberec. I já se potýkal s tímto problémem a měl jsem předepsaná antibiotika. Jejich pravidelné užívání je klíčem úspěchu léčby. Toto sdělení bude mít velký význam v dění budoucím. Může totiž stát hlavu primátora!
Dvě poznámky k tomu, co se stalo při volbě prezidenta
2. 2. 2018 K prezidentské volbě toho bylo řečeno, napsáno a odvysíláno tolik, že se až nechce věřit, že by šlo cokoli dalšího dodat. Přesto myslím, že by bylo dobré, aby jasně zaznělo to zásadní – a totiž že anitkampaně volby nevyhrávají a lidi spíše otravují.
Milana Šíra nahradila ve vedení okresní ČSSD P. Řechtáčková
11. 1. 2018 V úterý 9. ledna 2018 proběhla Okresní konference ČSSD Liberec, na které bylo zvoleno pro další dvouleté funkční období nové složení Okresního výkonného výboru v Liberci. Novou předsedkyní se stala zastupitelka města Jablonné v Podještědí a stávající členka Krajského výkonného výboru ČSSD Libereckého kraje Pavla Řechtáčková, kterou podpořilo 40 z přítomných 50 delegátů.
Je volič tvor nepoučitelný? Případ
10. 1. 2018 Jeden by řekl, že volič je tvor inteligentní a poučitelný. Doplňovací volby do Senátu na Trutnovsku mne nicméně (lehce) zviklaly. Nějak si totiž nedovedu vysvětlit, jak se do druhého kola mohl dostat bývalý senátor, nový poslanec a majitel Juty Jiří Hlavatý. Pan Hlavatý byl za hnutí ANO členem slovutného českého Senátu. Byl, dokud se nerozhodl kandidovat do Poslanecké sněmovny. Také za hnutí ANO.
Šulc: Náměstek Korytář obelhal veřejnost, k penězům města přičetl 26 milionů od kraje
2. 1. 2018 Rozpočet města Liberce dopravnímu podniku „nadělil“ příspěvek na rok 2018 ve výši 247 milionů. V médiích opěvovaná částka, kterou město Liberec nikdy v takové výši dopravnímu podniku nepřispělo. Částka, se kterou mohl DP konečné zodpovědně řešit kupící se a oddalované opravy a investice do rozvoje společnosti.
Náměstek Přemysl Sobotka: Populismus opět zvítězil
20. 12. 2017 Vzhledem k tomu, že minulá vláda rozhodla o navýšení platů všech zdravotníků o 10 % (od 1. 1. 2018), prověřovali jsme schopnost zdravotnických zařízení tento slib splnit. Výsledek není překvapením.
Starostové stanoviska avizovali předem, rozpočet projde, aby se předešlo provozoriu
14. 12. 2017 OBSAHUJE TZ SLK: Liberečtí zastupitelé projednávají rozpočet města na příští rok. Starostové už avizovali, že luxusní, výdajově předvolební a doslova cit. "prožírací" rozpočet podpoří, ale výhradně proto, aby se město opět nedostalo do rozpočtového provizoria. Ze stejného důvodu rozpočet podpoří i exANO. Změna asi bude hlasovat rozštěpeně, podle toho, do kterého tábora rozvráceného klubu kdo patří. Jaromír Baxa, do středy ekonomický expert...
Členem předsednictva TOP 09 se stal válečný veterán z Liberce
2. 12. 2017 Liberecký zastupitel, válečný veterán a krajský předseda TOP 09 František Gábor je od neděle členem předsednictva TOP 09. Na volebním sněmu strany dostal důvěru 75 % delegátů. Liberecká TOP 09 má ve vedení strany pro další období dvojnásobné zastoupení. Delegáti zvolili do Výkonného výboru také ředitele firmy Zdeňka Chmelíka z Liberce.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
Vážený pane Ragine....ach jo. Jako pozitivum vašeho nicneříkajícího...
Tomu se říká názor mladé nové ODS? A tak...
Nazor politika z ods nove doby. Nemusi byt kazdy anatersky analytik, sociolog...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
únor
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).