reklama
Informační servis
Představitelé Liberce a Jablonce se dohodli na užší spolupráci
9. 12. 2018 Vůbec první cesta uvolněných radních za hranice Liberce vedla ve čtvrtek 6. prosince do sousedního Jablonce nad Nisou. Představitelé obou měst v čele s primátory Jaroslavem Zámečníkem a Milanem Kroupou jednali o společných tématech jako IPRÚ nebo meziměstská doprava, ale...
Birner: Cítím se líp a líp, každým dnem je mezi námi větší chemie
9. 12. 2018 Dvěma asistencemi se podílel na páteční výhře libereckých hokejistů 4:0 nad Vítkovicemi útočník Michal Birner, který se v listopadu vrátil do klubu po odchodu z Fribourgu. Zkušený hráč asistoval u obou branek Libora Hudáčka a souhru se slovenský útočníkem a kanadským centrem Tylerem Redenbachem si po utkání pochvaloval.
Bílí Tygři zakončí první polovinu základní části se Spartou
9. 12. 2018 Svěřenci trenéra Filipa Pešána v pátek proti Vítkovicím prodloužili sérii domácích výher na sedm zápasů. Poslední, kdo v Home Credit Aréně uspěl, je pražská Sparta, a právě ta bude nedělním soupeřem Liberce. Oplatí jí Tygři porážku? Souboj s atraktivním protivníkem začne v nedělních 16:00! Přijďte šelmy na druhý advent podpořit!
Charitativní prodej slonů chce pomoci onkologicky nemocným
9. 12. 2018 Charitativní prodej slonů pořádá Centrum Amelie 12. až 14. prosince od 10:00 do 20:00 v obchodním centru Forum v Liberci. Celý výtěžek z prodeje půjde na zajištění bezplatných služeb pro onkologicky nemocné a jejich blízké. K zakoupení budou stovky slonů ze všech možných materiálů, které na podporu nemocných zasílali během podzimu lidé z celé republiky.
Sport Park Liberec připravil aktivní Vánoce pro všechny
8. 12. 2018 Hledáte vhodný způsob, jak strávit volný čas o svátcích a zabavit nejen sebe, ale i celou svou rodinu? Sport Park Liberec nabízí hned několik možností, jak si užít společné chvíle. Navštivte veřejné bruslení ve Svijanské aréně, přijďte si zahrát badminton nebo zakoulet na bowling!
Adventní nabídka v kraji přeje estétům. mlsounům i kutilům
8. 12. 2018 Liberecký kraj tradičně zve na akce spojené s adventem. Vychutnejte si vánoční čas při poslechu koncertů, ochutnejte cukrovinky a svařené víno na vánočních trzích a přitom si třeba i něco vlastnoručně vyrobte v rámci vánočních workshopů.
Hanousek: Romča zase čaroval a hráli jsme disciplinovaně
8. 12. 2018 Páteční utkání s Vítkovicemi nemohlo dopadnout lépe. Ačkoliv to mohlo zprvu vypadat jako velmi vyrovnaný zápas, jelikož se Slezané rovněž drží v předních příčkách tabulky, Bílí Tygři dali jasně najevo svoji dominanci na domácím ledě už v prvních minutách. Dvě trefy zaznamenal Libor Hudáček, přičemž k té vítězné dopomohl asistencí mladý bek Tomáš Hanousek.
V Lib. kraji je sucho hlavně v oblasti Hrádku a Frýdlantu
8. 12. 2018 V Libereckém kraji trápí sucho hlavně obyvatele v oblasti Hrádku nad Nisou a Frýdlantu u česko-polské hranice. Na vině je nejen nedostatek srážek, ale také rozšiřující se těžba uhlí v polském dolu Turów nedaleko hranice. Kvůli těžbě se z dolu odčerpává obrovské množství vody, které pak v oblasti chybí. Kraj se proto s ministerstvem zemědělství dohodl na podpoře projektů, které by měly vodu pro obyvatele postižených oblastí zajistit. Připravuje i...
Semily si připomněly 200 let narození Fr. Ladislava Riegera
8. 12. 2018 Obyvatelé Semil si v pátek v hustém dešti připomněli 200 let od narození zdejšího nejvýznamnějšího rodáka - českého politika Františka Ladislava Riegera, který byl nazýván Vůdcem národa. Pod jeho sochu na hlavním náměstí, které nese jeho jméno, uložili novou časovou schránku. Nahradila původní schránku z roku 1928, kterou odtud ve zuboženém stavu vyzvedli na počátku října. Život slavného rodáka připomíná i výstava ve zdejším Pojizerském muzeu...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
prosinec
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).