reklama

Petr Jelínek vstřelil Pirátům dvě branky, přesto se neradoval

27. 12. 2017
Duel s Chomutovem rozhodovaly maličkosti. Ty byly více nakloněny hostům, kteří si ze zaplněné Home Credit Areny odvezli dva body. "Prodloužení se moc nedá hodnotit, Chomutov měl zkrátka tři minuty puk na holi", hořce se usmíval Petr Jelínek, jehož dvě branky na vítězství nestačily.
Petr Jelínek vstřelil Pirátům dvě branky, přesto se neradoval
Foto: www.hcbilitygri.cz

Petře, jak jsi to utkání viděl?
Byl to takový bojovný hokej, jak už to s Chomutovem bývá. Jsou nepříjemní v obraně, hrají "vyhodit a dojet" a nebylo to pro nás lehké.

Zdálo se, že prodloužení měli pod kontrolou spíše Piráti...
Je to tak. Oni kontrolovali puk skoro tři minuty, a pak jsme udělali faul. Víc to asi hodnotit nejde, měli zkrátka tři minuty puk na holi.

Řekl bys, že právě ten faul v prodloužení se ukázal být klíčovým?
Spíše už to bylo takové vyústění. Abych řekl pravdu, tak ani nevím, co se tam stalo. Ten zápas se rozhodoval z naší strany určitě dříve, nedělali jsme totiž věci, které jsme si řekli. To nás stálo body.

Ale přeci jen je z toho bod, díky kterému jste Chomutov nepustili před sebe...
Lepší pocit by to rozhodně byl, kdybychom měli tři body. Nemyslím si, že by soupeř byl lepší. Lepší jsme byli o trošku my, ale nedělali jsme ty malé věci, ze kterých jsme sami dostali góly.

Jak moc důležitá byla nevyužitá přesilovka pět na tři?
Tak samozřejmě je každá přesilovka pět na tři důležitá. My jsme ji bohužel neproměnili. Nevím co k tomu říct, před tím jsme měli přesilovky dobré a dnes jsme to bohužel nepotvrdili. Bohužel se to v hokeji stává.

Začátek zápasu se vám vydařil, ale co se stalo v dalším průběhu?
Nestalo se nic, akorát nám dali gól, a potom čekali na naší chybu, kterou jsme udělali. My jsme pak dotahovali a už to bylo takové vabank.

Vaší formaci se ale zápas povedl, dali jste obě branky...
Branky bych vyměnil za tři body. Radši bych vyhrával.

Teď jedete na Spartu. Je dobře, že jdou zápasy za sebou tak rychle a můžete se z porážky rychle otřepat?
Na prohry nemyslíte, ani když zápasy nejdou tak rychle za sebou. My jsme v pozici, kdy musíme jít zápas od zápasu a nekoukáme, jestli jsme prohráli nebo vyhráli. Ve čtvrtek máme další zápas a chceme ho vyhrát.

Jak bys zhodnotil Spartu jako soupeře?
Bude to určitě bojovný zápas. Oni se taky chtějí dostat výš, takže si myslím, že to bude vyrovnaný a bojovný zápas.

Více o zápase Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 2:3 v prodl.
www.hcbilitygri.cz
jn bazen
24. 5. 2018 16:01 Práce na rekonstrukci bazénu v Jablonci po středečním požáru opět pokračují. Termín dokončení by neměl být ohrožený, bazén se otevře asi 21. července.
cl
24. 5. 2018 15:21 Nový festival LETIŠTĚ 2018 se uskuteční již příští pátek 1. června na českolipském letišti. Těšit se můžete na vystoupení kapel ČECHOMOR, NO NAME, MIRAI a LOS CHUPEROS.
masek
24. 5. 2018 15:13

Plánované otevření koupaliště v Maškově zahradě v Turnově se kvůli  havárii na technologii vodního hospodářství posouvá na předpokládaný termín 9. června 2018.

sklo
24. 5. 2018 15:10 Zahrada sklářského atelieru Astera v Novém Boru rozkvetla desítkami skleněných objektů. Už o víkendu představí práce 30 autorů z Česka i zahraničí.
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
květen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).