reklama

Jedna ze série nehod posledních dní byla tragická, mladík zemřel

3. 5. 2018
Ve středu 2. května kolem dvacáté hodiny došlo k dopravní nehodě na silnici III. třídy číslo 2909 ve směru od Raspenavy na Krásný Les. Při průjezdu levotočivou zatáčkou 22 letý řidič osobního motorového vozidla Audi zřejmě dostatečně nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky, nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo komunikaci. I přes rychlý zásah zdravotníků a transportu vrtulníkem Letecké záchranné služby do Krajské nemocnice Liberec, řidič svým zraněním podlehl.
Jedna ze série nehod posledních dní byla tragická, mladík zemřel
Ilustrační foto
Od neděle 27. dubna vyšetřují dopravní policisté nehodu, ke které došlo v ulici Husova v Liberci. Kolem 09:15 hodin u vjezdové brány na placené parkoviště Krajské nemocnice Liberec, naproti podniku ZUZU Kebab, couval z ulice Husova do vjezdové brány dosud neznámý řidič, který zadní částí svého vozidla narazil do 23 leté chodkyně.

Řidič malého šedého automobilu nesetrval na místě dopravní nehody a ulicí Husova ve směru na Harcov odjel. Je tak podezřelý z porušení ustanovení zákona o provozu na pozemních komunikacích, neboť neučinil opatření stanovená mu zákonem. Spolu s mužem za volantem byl ve vozidle také dosud neustanovený spolujezdec. Sražená chodkyně utrpěla zranění, která si vyžádala ošetření v lékařském zařízení.

Včera policisté z Obvodního oddělení v Tanvaldě ve zkráceném přípravném řízení sdělili 65letému muži podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, kterého se dopustil tento týden v pondělí. Tehdy odpoledne krátce po patnácté hodině byl při řízení vozidla Citroen kontrolován policejní hlídkou v Desné. Provedenou kontrolou policisté v jeho dechu naměřili hodnotu alkoholu 2, 65 promile. Podezřelému tak nyní za spáchání uvedeného trestného činu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Dopravní nehodu autobusu jedoucího na pravidelné lince mezi Osečnou a Libercem a osobního vozidla vyšetřují dopravní policisté nedaleko Světlé pod Ještědem - Rozstání. Spoj pravidelné linkové přepravy převážel na dvě desítky osob, naštěstí při střetu nebyl nikdo zraněn.

Včera krátce před devatenáctou hodinou se v Jablonci nad Nisou v ulici Maxe Švabinského stala dopravní nehoda. Řidič s vozidlem Honda Civic jel ve směru od ulice Ladova do Proseče, kde mu z pravé stran od areálu Firmy nedal přednost 24letý řidič s vozem BMW a došlo tak k jejich střetu. Při tomto střetu se naštěstí nikdo nezranil. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Během šetření události policisté zjistili, že na řidiče vozidla BMW byl vydán Okresním soudem v Jablonci nad Nisou příkaz k zatčení. Z tohoto důvodu byl omezen na svobodě a předán k dalším jednání policejní hlídce z obvodního oddělení. Navíc provedenou lustrací bylo zjištěno, že tento mladík je neřidič a má blokaci řidičského oprávnění pro skupinu „B“. Dopravní nehodu i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou. Předběžná výše způsobené škody činí částku 25.000,- Kč.
mluvčí PČR
mýdlový princ
21. 1. 2019 17:06 V sobotu 26. ledna se koná v Home Credit Areně unikátní muzikál s hity Václava Neckáře Mýdlový princ. Začátek je v 19:00 hodin.
jablonec
21. 1. 2019 16:03 Jablonec nad Nisou rozdělí na dotacích na podporu sociálních služeb, vzdělávání, kultury a sportu přes 11 mil.Kč. Nejvíc peněz je pro sociální služby.
bezdomovci
21. 1. 2019 12:04 Když nestačí lůžka, nabízejí centra Naděje v Jablonci nad Nisou a Liberci v mrazivých dnech bezdomovcům na přenocování alespoň "horké židle".
fotbal
21. 1. 2019 11:04 S fotbalisty Liberce neodcestoval na soustředění konžský útočník Elvis Mashike Sukisa, který míří zpět do Českých Budějovic na půlroční hostování.
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
leden
2019
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).