reklama
Informační servis
Roman Will: Vychytaná nula potěší, ale tři body jsou důležitější
15. 10. 2018 Po výborné první třetině, v které dali Tygři čtyři góly, si svěřenci trenéra Filipa Pešána proti Litvínovu připsali další tři body do tabulky a posunuli se na druhé místo. Velkou zásluhu na výhře měl i Roman Will, který udržel čisté konto. "Ještě nevím, kolik mě...
Kraj chce v bývalém prostoru Ralsko zachovat přírodu
15. 10. 2018 Liberecký kraj chce v bývalém vojenském prostoru Ralsko zachovat klid a nedotčenou přírodu. V plánu je šetrná turistika, do některých míst by se ale mohlo vrátit i osídlení. Prvním úkolem je ale vyčistit území od ruin, které tam po působení nejen sovětské armády zůstaly. V opravdu havarijním stavu je zhruba dvacet budov, některé už šly v minulých letech k zemi. Zbylé by mohly být zdemolovány ještě v tomto volebním období, řekla ČTK náměstkyně...
Ve škole jsem nechyběl na fyzice, smál se liberecký Hudáček
15. 10. 2018 Nejlepší zápas po letním příchodu do Liberce má za sebou slovenský hokejový útočník Libor Hudáček. Třemi body za dvě branky a asistenci nasměroval Bílé Tygry k hladkému vítězství 5:0 nad Litvínovem a pomohl svému týmu k posunu na druhé místo extraligové tabulky.
Hokejisté Liberce rozdrtili Litvínov 5:0 a jsou druzí
15. 10. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Hokejisté Liberce rozdrtili v 10. kole extraligy Litvínov 5:0 a díky čtvrté domácí výhře za sebou se posunuli na druhé místo. Třemi body za dvě branky a jednu asistenci se na tom podílel slovenský útočník Libor Hudáček. Brankář Roman Will udržel poprvé v sezoně čisté konto. Verva po úvodních šesti výhrách v řadě prohrála třetí z posledních čtyř duelů. Bílí Tygři rozhodli čtyřmi góly už v první třetině.
Dopravu na průtahu Libercem zkomplikuje údržba tunelu
15. 10. 2018 Dopravu na průtahu Libercem zkomplikuje tento týden pravidelná podzimní údržba tunelu. Na čtyři dny tam bude od 19. října provoz omezen, doprava bude svedena vždy do jednoho tubusu, a tak se na místě mohou hlavně v ranní špičce tvořit kolony. Už příští rok tunel čeká rekonstrukce. Práce ale nebudou tak velkého rozsahu, jak se původně předpokládalo, řekl ČTK vedoucí Odboru dopravy Libereckého kraje Jan Čáp.
Silný vítr zastavil v neděli ráno kabinovou lanovku na Ještěd
15. 10. 2018 Silný vítr zastavil v neděli ráno provoz kabinové lanovky na Ještěd v Liberci. Foukalo rychlostí mezi 72 až 94 kilometry v hodině. ČTK to řekl přednosta lanovky Vladimír Štěpán. Přípustných je 58 kilometrů v hodině. V tomto týdnu lanovka stojí už podruhé, ve čtvrtek vítr dosahoval rychlosti přes 93 kilometrů.
K požáru domu ve Sloupu zamířila i výšková technika
14. 10. 2018 V neděli v odpoledních hodinách byl na tísňovou linku 112 ohlášen požár bytového domu v obci Sloup v Čechách na Českolipsku. Operační důstojník na místo povolal 8 jednotek s deseti cisternovými automobilovými stříkačkami. Nechyběla ani výšková technika, kterou hasiči plně využívali.
Bílí Tygři ovládli bitvu o sever. Litvínov srazili parádní pětkou
14. 10. 2018 FOTOGALERIE UVNITŘ: Liberečtí na svého soupeře doslova vlétli a během prvních dvaceti minut nasázeli Litvínovu hned čtyři góly. Verva se poté snažila dostat zpět do hry, jenže Tygři si své vedení pohlídali a zaslouženě získali tři body. Třešničkou na dortu byla poté první vychytaná nula Romana Willa v této sezóně.
Peníze za pronájem odešly, klíče ale stále doručeny nebyly
14. 10. 2018 Policisté vyšetřují podvodné jednání s pronájmem bytových prostor prostřednictvím internetu. Interakce lidí se přesunula z osobní roviny na tu virtuální, neosobní. Kyberprostor a tedy i samotný internet se pro většinu z nás stal velmi pohodlnou formou jak pro získávání, tak samozřejmě i pro předávání informací, které jsou pro nás stěžejní. A tak se i internetové nabídky nájmů, pronájmů, koupí a prodejů nemovitostí, staly dnes již nedílnou...
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
A ta cisterna označená "Pitná voda" patří komu? Nechtěl bych se dožít...
V článku vedle čtu, že se ve Svijanech rozjíždějí plechovky, proč...
Kdo by chodil do hospody, aby tam stál před hospodou a nechal na sebe...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
říjen
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).