reklama
Informační servis
Home Credit Arena přivítá ve čtvrtek Kunlun a Chomutov
21. 7. 2018 Bílí Tygři příští čtvrtek vyrazí k prvnímu přípravnému utkání do Pardubic, liberecká Home Credit Arena však rovněž nezůstane bez hokeje. Od 16:30 se zde uskuteční zápas mezi čínským účastníkem KHL Kunlun Rudá Hvězda a chomutovskými Piráty.
Jablonec připravuje výstavbu nové školky pro stovku dětí
21. 7. 2018 Jablonec nad Nisou připravuje výstavbu mateřské školy. Už není kde rozšiřovat současné kapacity, které jsou vyčerpané, řekl ČTK náměstek primátora Miloš Vele (ODS). Náklady město odhaduje na 25 až 30 milionů korun. Na podobné projekty nyní nelze získat dotace, žádný dotační titul na to není, Jablonec tak bude pravděpodobně muset stavbu zaplatit ze svého.
V libereckých Vratislavicích přibude 62 míst ve školkách
21. 7. 2018 Zhruba o pětinu stoupne od podzimu kapacita mateřských škol v libereckém městském obvodě Vratislavice nad Nisou. Přibude 62 míst. Umožní to výstavba nové školky na Nové Rudě a rozšíření MŠ Lísteček, řekl ČTK starosta Vratislavic Lukáš Pohanka (Starostové pro Liberecký kraj). Na oba projekty získala radnice evropskou dotaci, celkové náklady budou kolem 43 milionů korun.
Děti v Liberci navázaly spojení s ruskou částí kosmické stanice
21. 7. 2018 Spojení s Mezinárodní kosmickou stanicí (ISS) navázaly děti, které jsou na první mezinárodní letní kosmické škole v Liberci. Bylo to první spojení v České republice s ruskou částí mezinárodní kosmické stanice, řekl dnes novinářům Milan Halousek z České kosmické kanceláře. Spojit se s vesmírnou stanicí podle něj není nic jednoduchého. "Musí být kvalitní datová linka, ale dá se to zvládnout," uvedl Halousek. Stanice je 400 kilometrů nad povrchem Země...
Jablonec získal Acostu a uzavřel s ním smlouvu na tři roky
21. 7. 2018 Jablonecký fotbalový klub dotáhl před startem sezony příchod další z posil, které se s týmem přes léto připravují. Uruguayský záložník Rafael Acosta přestoupil z Brna a podepsal smlouvu na tři roky. Sedmadvacetiletý krajní záložník už v české lize oblékal dres Bohemians Praha 1905.
Fotbalisty Liberce posílil záložník Mara z Jihlavy
21. 7. 2018 Fotbalisté Liberce získali těsně před startem nového ročníku nejvyšší soutěže posilu do středu pole. Na sever Čech přestoupil z druholigové Jihlavy třiadvacetiletý guinejský záložník Kamso Mara, který ve Slovanu podepsal blíže nespecifikovanou smlouvu. Opačným směrem zamířil na hostování Ondřej Machuča. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.
Liga začíná! Slovan vyzve v úvodním kole nového ročníku Karvinou
21. 7. 2018 A je to tu! Startuje nový ročník nejvyšší fotbalové soutěže. A nejedná se o ledajaký ročník. Letos poprvé se bude hrát liga novým formátem, ve kterém nejen o mistrovi rozhodnou nadstavbová kola. V 1. kole Fortuna ligy, jak se nově soutěž jmenuje, přivítá Slovan na svém stadionu Karvinou. Připíšeme si výhru hned na úvod? Zápas začíná v sobotu 21. 7. v 17:00.
Na Bezdězu šerm, Trosky bude obléhat švédské vojsko
21. 7. 2018 Kasteláni hradů a zámků si na hlavní prázdniny připravili rozšířenou nabídku pro rodiny s dětmi, která zahrnuje zkrácené prohlídky v doprovodu kostýmovaného průvodce, nejčastěji princezny, na Kuksu děti proniknou do výroby léků, v Souboru lidových staveb Vysočina jsou připraveny pracovní listy pro celou rodinu a víkendové programy s řemeslníky, na Sychrově i napínavá hra v zámeckém parku, náchodský zámek nabízí možnost vyzkoušení kostýmů...
Hokejová příprava na vlastní oči! 25. července je otevřený trénink
20. 7. 2018 Chcete si pěkně zblízka prohlédnout tréninkovou jednotku tygřího A-týmu? Už ve středu 25. července budete mít možnost! Bílí Tygři pořádají pro své fanoušky otevřený trénink, po němž bude následovat krátké setkání s vybranými hráči. Bílí Tygři se v tomto týdnu vrhli po dvoutýdenní dovolené znovu na led. Prozatím kombinují především lehčí tréninkové jednotky na ledě s individuální přípravou na suchu či v posilovně.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
A ta cisterna označená "Pitná voda" patří komu? Nechtěl bych se dožít...
V článku vedle čtu, že se ve Svijanech rozjíždějí plechovky, proč...
Kdo by chodil do hospody, aby tam stál před hospodou a nechal na sebe...
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
červenec
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).