reklama
Informační servis
Utkání se Zlínem nabídlo zábavný program pro děti
22. 1. 2018 Bílí Tygři si v neděli pro své fanoušky připravili báječnou podívanou nejen na ledě. Utkání se Zlínem, které ovládli 7:0, totiž zpestřil bohatý doprovodný program včetně vystoupení kouzelníka nebo autogramiády kompletního A-týmu.
Liberec obnovil tradici Rady architektů
22. 1. 2018 Město navazuje na zaniklou tradici Rady architektů, která bude poradním orgánem primátora, určeného zastupitele a odboru hlavního architekta. Sedmičlenná rada, v níž zasednou i dva odborníci ze zahraničí, se bude zabývat rozvojem města, architekturou, urbanismem a bude se vyjadřovat k územnímu plánování či veřejnému prostoru. Obnovu Rady architektů inicioval primátor Tibor Batthyány. Inspirací byly úspěšně fungující rady v rakouských městech.
Liberecký kraj pokračuje v rekultivační péči o aleje
22. 1. 2018 Liberecký kraj v roce 2017 podpořil a provedl práce na rekultivaci významných alejí. Hlavním cílem bylo především zachovat jejich provozní bezpečnost, a to s důrazem na historickou, estetickou a funkční roli. Práce v alejích byly realizovány za podpory Operačního programu Životní prostředí (OPŽP). Částka za ošetření vybraných míst dosáhla výše 1 714 177 Kč. Projekty na obnovu a zachování krajských stromořadí budou pokračovat i v letošním roce.
Home Credit Arenu zaplní mladí nadějní krasobruslaři
22. 1. 2018 Libereckou Home Credit Arenu čeká v sobotu 27. ledna 2018 start historicky nejstarší krasobruslařské soutěže pro mládež v Liberci. Už po čtyřicáté zde předvedou svá vystoupení mladí talentovaní krasobruslaři z celé republiky. Pro návštěvníky a fanoušky krasobruslení bude aréna zdarma otevřena po celý den. Liberecká veřejnost tak má příležitost v hojném počtu podpořit zástupce domácího klubu BK Variace, pro které je zdejší areál Sport Park Liberec...
Snad jsme se odrazili vzhůru, věří po liberecké kanonádě Lakatoš
22. 1. 2018 Nejvyšší výhru v sezoně si v utkání 42. kola extraligy proti Zlínu připsali hokejisté Liberce a drží se s jedním zápasem k dobru na 12. místě o dva body za desítkou pro play off. Třemi body za dva góly a jednu asistenci se na výsledku 7:0 podílel útočník Dominik Lakatoš. Dvacetiletý talent věří, že se Bílí Tygři konečně vzchopili a bude stoupat tabulkou.
Liberec potvrdil střelecké procitnutí a rozdrtil Zlín 7:0
22. 1. 2018 OBSAHUJE FOTOGALERII: Hokejisté Liberce rozdrtili v 42. kole extraligy Zlín 7:0 a navázali na páteční výhru nad Litvínovem (5:1), díky které ukončili sérii tří zápasů bez bodu. Na nejvyšší výhře Bílých Tygrů v sezoně se podílel dvěma góly a asistencí Dominik Lakatoš, tři body za gól a dvě přihrávky si připsal také Lukáš Jašek. Brankář Roman Will udržel potřetí v tomto ročníku nulu.
Návštěvníky Grabštejna překvapí, že kastelánkou je mladá žena
22. 1. 2018 Řadu lidí překvapí, když jim sedmadvacetiletá Iva Bártová řekne, že je kastelánkou na hradě. Typická představa kastelána je starší spokojený pán, který chodí mezi místnostmi a chrastí klíči, řekla ČTK Bártová.
Lyžařské areály v Libereckém kraji navštívily o víkendu tisíce lidí
22. 1. 2018 Lyžařské areály v Libereckém kraji mají za sebou jeden z nejlepších víkendů od začátku sezony, přijely tisíce lidí. Na horách panovaly ideální podmínky, v provozu byly téměř všechny vleky, a to i v menších střediscích. Upraveny jsou také běžecké trasy. V neděli navíc přálo návštěvníkům hor počasí, svítilo slunce a občas poletoval sníh, zjistila ČTK od provozovatelů.
7:0! Bílí Tygři zdemolovali Zlín, pětkrát se trefili v druhé části
21. 1. 2018 Každý rok Bílí Tygři pořádají utkání věnované těm nejmenším. Letos připadla volba na střetnutí se Zlínem. Příchozí diváci si mohli užít nekompromisní demolici soupeře, který inkasoval pět branek během druhé třetiny. Dvakrát se prosadil Dominik Lakatoš a čisté konto vychytal Roman Will.
novější článkystarší články
Aktuální diskuze
V článku vedle čtu, že se ve Svijanech rozjíždějí plechovky, proč...
Kdo by chodil do hospody, aby tam stál před hospodou a nechal na sebe...
nevypadá úplně normálně, ale to se vědělo i bez jeho knáky a...
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
leden
2018
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).